Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu

Horoskop chiński – tygrys

| 23.07.2014, aktualizacja: 23.01.2017 | 1

Jakie będzie twoje dziecko, gdy dorośnie? Zobacz, co charakteryzuje dzieci urodzone w znaku tygrysa. Przeczytaj chiński horoskop dla dziecka i sprawdź, co je czeka w przyszłości!

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
tygrys, horoskop chiński, horoskop dla dziecka
fot. Fotolia
Dzieci spod tego znaku są przedsiębiorcze i odważne. Małe tygrysy samodzielnie mierzą się z problemami, nie przerażają ich nawet największe wyzwania. Do tego do wszystkich zadań podchodzą z optymizmem i humorem. Tygrys to mały śmiałek, który nie cofnie się przed niczym. Ma wiele planów i marzeń, a każda przez niego wymyślona zabawa budzi w rówieśnikach zachwyt. Tygrysy są silne, a jednocześnie bardzo emocjonalne i wrażliwe, lekkomyślne i niezdecydowane. Bywają uparte w stosunku do rzeczy, które uważają za słuszne i prawdziwe. Muszą nauczyć się panowć nad emocjami, ponieważ czasem ich zbyt żywy temperament i emocje mogę je zgubić. W przyszłości świetnie sprawdzą się w roli menedżerów i wynalazców.

Sprawdź też, jak policzyć numerek twojego dziecka

Miłość i rodzina tygrysa

W przyszłości dzieci spod znaku tygrysa będą umiały szybko zamykać trudne sprawy. Jeśli dziecko-tygrys będzie w związku przeżywającym kryzys, szybko uda mu się rozwiązać swoje problemy. Gwiazdy zawsze pomagają dzieciom spod znaku tygrysa w podjęciu właściwej decyzji! Związki żyjące w zgodzie będą mocne, a tygrysy bez swojej drugiej połówki napewno znajdą kogoś wartościowego (bardzo możliwe, że będzie to ktoś już znany, przebywający od dawna w ich otoczeniu).

Przyszła praca i kariera tygrysa

Małe tygrysy są bardzo ciekawskie i nauka przychodzi im bardzo łatwo. Jednak jeśli coś nie zainteresuje twojego dziecka, to zamiast skupić się na lekcji, podąży w świat marzeń. Możesz to wykorzystać i pokazać zodiakalnemu tygrysowi te dziedziny nauki, które naprawdę zrobią na nim wrażenie i zainteresują go na dłużej. Zajęcia pozalekcyjne, książki spoza szkolnego programu to coś, co mały tygrys pokocha. Praca dla zodiakalnych tygrysów to przede wszystkim zmiany i trudne decyzje. Ale pokonywanie trudności to przecież od dziecka żywioł tygrysów. Wszystkie problemy więc będą kończyć się dobrze, sytuacja zawodowa i materialna również będzie dobra – choć pracy i emocji w życiu dorosłych tygrysów z pewnością nie zabraknie. Dzieci spod znaku tygrysa muszą uważać na konkurencję i rywalizację już od pierwszych lat szkoły. Ktoś ukryty dotąd w cieniu może zechcieć wykorzystać chwilę rozproszenia i nieuwagi dziecka-tygrysa, przywłaszczając sobie jego sukces.

Zobacz też: Co zrobić gdy twój maluszek chce postawić na swoim?
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (1)
avatar

ewa
ewa | 2016-02-08 15:48 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

W sprawach miłosnych i nie tylko konsultuje się z Paulusem (wrozbitapaulus.pl) , pisze on całą prawdę, wszystko co przewidywał w moich sprawach się potem ziściło.

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?