Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu

Horoskop chiński – wąż

| 20.07.2014, aktualizacja: 23.01.2017 | 2

Jakie będzie twoje dziecko, gdy dorośnie? Zobacz, co charakteryzuje dzieci urodzone w znaku węża. Przeczytaj chiński horoskop dla dziecka i sprawdź, co je czeka w przyszłości!

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(2)
wąż, horoskop chiński, horoskop dla dziecka
fot. Fotolia
Dzieci spod znaku węża dobrze wiedzą, czego chcą od życia i nie tracą czasu na bezproduktywne działania. Węże mają złożoną osobowość – są małomówne, poważne , bardzo inteligentne i odczuwają świat głębiej. Dominującą cechą u węży jest mądrość, są bowiem głębokimi myślicielami. Z natury nieufne wobec innych ludzi, nie cierpią krytycyzmu. Małe węże są błyskotliwe, obdarzone nieodpartym urokiem, odznaczają się też nietuzinkową intuicją. Dzieci spod znaku węża są zdania, że cały świat jest pod wpływem ich uroku – kiedy okaże się, że się mylą, mogą zawładnąć nimi negatywne emocje. Bardzo przeżywają także każde swoje niepowodzenie. Są małomówne i duszą w sobie stres, który ciągle im towarzyszy. Niepotrzebnie, ponieważ węże zawsze są podziwiane przez innych z powodu swojego doskonałego wyczucia stylu i zainteresowań kulturalnych (filmy, książki itp.)

Sprawdź też tradycyjny horoskop dla twojego dziecka

Miłość i rodzina węża

Przepełniająca dzieci spod znaku węża energia sprawi im wiele niespodzianek. Na pierwszy rzut oka wszystko w przyszłości ułoży się świetnie. Dzieci spod znaku węża w stałych związkach czekają wciąż nowe początki. Węże bez par będą zaś emanować uwodzicielską siłą i nikt się im nie oprze! Te zjawiska mają jednak niestety też drugie dno. „Nowy początek” może oznaczać też nowe (większe) wymagania wobec przyszłego partnera, które, jeśli nie zostaną spełnione, zrodzą konflikty i napięcia w życiu zodiakalnego węża. W „uwodzicielskiej sile” z kolei, łatwo się będzie dorosłym wężom zatracić, co doprowadzić może do złamanego serca. Wniosek? Wszystko się dobrze ułoży w życiu dziecka spod znaku węża, ale trzeba zachować umiar.

Przyszła praca i kariera węża

Twoje dziecko, zodiakalny wąż, ma silną, zdyscyplinowaną osobowość, dlatego będzie pilnym, ciężko pracującym uczniem. Ma naturalną zdolność do nauki, wysoki poziom inteligencji, więc prawdopodobnie będzie przodujący w kwestii nauki na tle klasy. Przyszłość szykuje wprawdzie trochę trudności, ale takich akurat na miarę dorosłego węża. Przezwyciężenie ich doda zodiakalnemu wężowi wiary we własne siły i energii do działania, a to z kolei może zaowocować poprawą finansów lub jakimś nowym, intratnym, przedsięwzięciem. Podczas jego realizacji powinien się kierować swoim niesamowitym wyczuciem stylu, którego wszyscy mu zazdroszczą.

Zobacz też: Przepis na mądre i spokojne dziecko
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (2)
avatar

ewa
ewa | 2016-02-08 15:51 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

W sprawach miłosnych i nie tylko konsultuje się z Paulusem (wrozbitapaulus.pl) , pisze on całą prawdę, wszystko co przewidywał w moich sprawach się potem ziściło.

Odpowiedz

mama
mama | 2015-11-18 11:21 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

"więc prawdopodobnie będzie przodujący w kwestii nauki na tle klasy" - zwłaszcza, że cała klasa z tego samego znaku :)

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?