Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu

Horoskop chiński – zając

| 22.07.2014, aktualizacja: 23.01.2017 | 1

Jakie będzie twoje dziecko, gdy dorośnie? Zobacz, co charakteryzuje dzieci urodzone w znaku zająca. Przeczytaj chiński horoskop dla dziecka i sprawdź, co je czeka w przyszłości!

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
zając, horoskop chiński, horoskop dla dziecka
fot. Fotolia
Zająca nie da się nie lubić! Na dziecku spod znaku zająca można polegać. Zawsze przyjdzie z pomocą, udzieli celnej porady, wesprze w trudnych chwilach. Jest uroczy i ma potulne usposobienie. Osoby spod tego znaku, a dzieci szczególnie, są wrażliwe i emocjonalne. Łatwo je zranić, a równocześnie trudno wyprowadzić z równowagi, bowiem wszystkie emocje skrywają pod maską. Ludzie urodzeni w roku zająca to osoby uprzejme i uczuciowe, jednak często postrzegane jako nazbyt ostrożne i powierzchowne. Dzieci-zające potrafią planować i cierpliwie, małymi kroczkami, dążyć do celu. Szukają jakiegoś oparcia w świecie, harmonii, która pomoże im poskromić emocje burzące ich wewnętrzny spokój.

Sprawdź też tradycyjny horoskop dla twojego dziecka

Miłość i rodzina zająca

Dla dzieci spod znaku zająca zapowiada się dobry rok. W domach gdzie mieszkają zające zagoszczą ciepło i harmonia. Kiedy dorosną, ich stałe związki będą mocne, a single szybko odnajdą swoje połówki. Ostrożność w związku zalecana jest tylko przy niepohamowanych wybuchach złości, niepotrzebnych kłótniach, nierozsądnych dąsach wobec zodiakalnego zająca. Wystarczy trochę powściągliwości, by w przyszłości sprawy uczuciowe zajęcy ułożyły się jak najlepiej.

Przyszła praca i kariera zająca

Zodiakalny zając to zdyscyplinowany, pilny uczeń, któremu nauka przychodzi bez trudu, i który chętnie współpracuje z nauczycielami. Zając będzie współpracował z nauczycielami. Jest inteligentny – to mistrz dyplomacji i ulubieniec kolegów. Zając ma wnikliwą osobowość. Napewno dobrze będzie radził sobie w szkole, ponieważ jest nastawiony na sukces. Na horyzoncie zodiakalnego zająca dosyć szybko pojawią się nowe możliwości. Starania i trud (szczególnie te w szkole) zostaną docenione, a rozgrzebane sprawy nareszcie korzystnie zamknięte. Podwyżka, awans lub choćby jednorazowy zastrzyk gotówki w pracy są u zodiakalnych zajęcy bardzo prawdopodobne! Powinny jednak być ostrożne z udzielaniem pożyczek – mogą pojawić się kłopoty z jej zwrotem.

Zobacz też: Co wpływa na sukcesy szkolne dziecka?
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (1)
avatar

ewa
ewa | 2016-02-08 15:48 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

W sprawach miłosnych i nie tylko konsultuje się z Paulusem (wrozbitapaulus.pl) , pisze on całą prawdę, wszystko co przewidywał w moich sprawach się potem ziściło.

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?