Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu

Bawół - horoskop chiński dla mamy

| 05.02.2016, aktualizacja: 05.02.2016 | 1

Co czeka cię w 2016 roku Ognistej Małpy według chińskiego horoskopu dla mamy? Sprawdź co mówią gwiazdy w horoskopie dla bawołu!

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
bawół horoskop chiński
fot. Fotolia

Pieniądze

Bądź trochę bardziej oszczędna. Jeśli nie będziesz, przekonasz się o smutnych skutkach życia zakupoholiczki. Nie grozi ci bezrobocie, ale lepiej dmuchać na zimne – ogranicz luksusowe wydatki i inwestuj w to, co jest ci naprawdę niezbędne. W drugiej połowie roku będziesz bardziej stabilna finansowo, przez co zyskasz więcej środków na spełnianie swoich przyjemności .

Praca i kariera

W końcu ty i twoje zdolności zostaniecie docenione. Możliwość awansu jest coraz bliżej. Osoby, które cenisz (nie tylko w pracy), będą ci bardzo przychylne, więc doceń to. Angażuj się, pokaż, że ci zależy – nawet jeśli coś wymaga dużej uwagi, jest męczące i trudne. Twoje poświęcenie przyniesie efekty. Szukaj własnej drogi, nawet jeśli początkowo nie będzie ci się to podobać.

Miłość i rodzina

Miłość i rodzina to twoje priorytety, dlatego obok pracy absorbują cię najbardziej. Choć na miłość nie masz tyle czasu co byś chciała, rodzina i gromadka maluchów rekompensuje wszystko. Wszystkie zaległości nadrobisz w drugiej połowie roku, która sprzyjać będzie rodzinnym wyjazdom i pielęgnacji związku.
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (1)
avatar

ewa
ewa | 2016-02-08 15:39 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

W sprawach miłosnych i nie tylko konsultuje się z Paulusem (wrozbitapaulus.pl) , pisze on całą prawdę, wszystko co przewidywał w moich sprawach się potem ziściło.

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?