Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Bawół - horoskop chiński dla mamy

| aktualizacja: 20.01.2017 | 1

Co czeka cię w 2017 roku Ognistego Koguta według chińskiego horoskopu na 2017 rok dla mamy? Sprawdź co mówią gwiazdy w horoskopie dla bawołu!

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
bawół horoskop chiński
fot. Fotolia

Pieniądze

W tym roku bądź trochę bardziej oszczędna. Jeśli nie będziesz, przekonasz się o smutnych skutkach życia zakupoholiczki. Nie grozi ci bezrobocie, ale lepiej dmuchać na zimne – ogranicz luksusowe wydatki i inwestuj w to, co jest ci naprawdę niezbędne. W drugiej połowie roku będziesz bardziej stabilna finansowo, przez co zyskasz więcej środków na spełnianie swoich przyjemności .

Praca i kariera

W końcu ty i twoje zdolności zostaniecie docenione - ten rok będzie samym pasmem zawodowych sukcesów. Osoby, które cenisz (nie tylko w pracy), będą ci bardzo przychylne, więc doceń to. Angażuj się, pokaż, że ci zależy – nawet, jeśli coś wymaga dużej uwagi, jest męczące i trudne. Twoje poświęcenie przyniesie efekty. Szukaj własnej drogi, nawet jeśli początkowo nie będzie ci się to podobać - wszystko wskazuje na to, że pod koniec roku wreszcie znajdziesz to, czego szukasz.

Miłość i rodzina

Miłość i rodzina to twoje priorytety na ten rok, dlatego obok pracy będą absorbowały cię najbardziej. Choć na miłość nie będzie tyle czasu, ile byś chciała, rodzina i gromadka maluchów zrekompensuje wszystko. Wszystkie zaległości nadrobisz w drugiej połowie roku, która sprzyjać będzie rodzinnym wyjazdom i pielęgnacji związku - wyjedźcie gdzieś razem w przerwie między świętami a Sylwestrem.
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (1)
avatar

ewa
ewa | 2016-02-08 15:39 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

W sprawach miłosnych i nie tylko konsultuje się z Paulusem (wrozbitapaulus.pl) , pisze on całą prawdę, wszystko co przewidywał w moich sprawach się potem ziściło.

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?