Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Koń - horoskop chiński dla mamy

| aktualizacja: 20.01.2017 | 1

Co czeka cię w 2017 roku Ognistego Koguta według chińskiego horoskopu dla mamy? Sprawdź co mówią gwiazdy w horoskopie chińskim dla konia!

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
koń horoskop chiński
fot. Fotolia

Pieniądze

Zrób porządki w urzędowych i finansowych sprawach, najlepiej w pierwszej połowie roku, bo później może być gorzej z powodzeniem i sukcesem. Rodzinne inwestycje to teraz twoje oczko w głowie? Doradź też bliskim i dalszym krewnym, bo twoja intuicja może kogoś ustrzec przed złymi decyzjami. Twój portfel nie będzie świecił pustkami, ale planuj wydatki mądrze. W drugiej połowie roku możesz liczyć na większe zyski.

Praca i kariera

Zyskasz sympatię współpracowników, ale pamiętaj by nie przekroczyć granicy prywatności jeśli chodzi o pomoc w cudzych sprawach. Rok zapowiada się spokojnie, pamiętaj aby się szkolić i doskonalić swoje umiejętności. Zwróć uwagę na nowe osoby w pracy – będziesz mogła się od nich sporo nauczyć. I uważaj! Jeśli ktoś będzie chciał zrzucić na ciebie swoje obowiązku, uczciwie domagaj się zapłaty za to. Nie daj się wykorzystywać, bo jeśli masz zbyt dobre serce, to inni to wykorzystają przytłaczając cię swoimi obowiązkami.

Miłość i rodzina

To idealny czas na powiększanie rodziny, planowanie rodzeństwa dla dziecka i wspólne planowanie przyszłości. Przeanalizuj swoje uczucia i zobacz, czy nie zaskakujesz samej siebie. Oprócz tego – jeśli do tej pory byłaś praktyczna w związku, teraz nagle romantyzm uderzy ci do głowy. To może bardzo dobrze wpłynąć na twój związek, a także co zaskakujące - na lepsze relacje z dziećmi. Wyjaśnisz stare nieporozumienia, zakończysz niepotrzebne tematy.
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (1)
avatar

ewa
ewa | 2016-02-08 15:43 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

W sprawach miłosnych i nie tylko konsultuje się z Paulusem (wrozbitapaulus.pl) , pisze on całą prawdę, wszystko co przewidywał w moich sprawach się potem ziściło.

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?