Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu

Tygrys - horoskop chiński dla mamy

| 05.02.2016, aktualizacja: 05.02.2016 | 1

Co czeka cię w 2016 roku Ognistej Małpy według chińskiego horoskopu dla mamy? Sprawdź co mówią gwiazdy w horoskopie dla tygrysa!

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
tygrys horoskop chiński
fot. Fotolia

Pieniądze

Ten rok zacznie się całkiem dobrze – uda ci się spłacić raty kredytu, nie mieć dodatkowych wydatków i trochę stanąć na nogi finansowo. Zacznij porządkować i spisywać wydatki i rachunki. Niektóre finansowe zawiłości zostaną rozwiązane na wiosnę. Stare długi zostaną w końcu rozwiązane, a należności będziecie mogli wykorzystać na jakieś fajne rodzinne wakacje.

Praca i kariera

Ten rok zacznie się dobrymi wiadomościami. Sytuacja finansowa będzie stabilna, a twoja intuicja podpowie ci co robić dalej, by było jeszcze lepiej.
Znajomości mogę nie być pomocne – nie ufaj obietnicom kogoś, komu nie ufasz w 100 procentach. Pamiętaj to pisemnych deklaracjach. Takie złudne znajomości mogą cię w tym roku sporo nauczyć.

Miłość i rodzina

Spokój w związku w tym roku będzie górował, ale musisz być wsparciem i pomóc swojemu partnerowi w sprawach zawodowych. Wsparcie i pomoc będą niezbędne, pamiętaj o tym, kiedy będziesz miała dosyć. Twój gest sprawi, że staniesz się w jego oczach prawdziwym ideałem. Poszukaj też nowych znajomości – to może być inspirujące. Uwierz w siebie, wypnij pierś do przodu i działaj!
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (1)
avatar

ewa
ewa | 2016-02-08 15:42 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

W sprawach miłosnych i nie tylko konsultuje się z Paulusem (wrozbitapaulus.pl) , pisze on całą prawdę, wszystko co przewidywał w moich sprawach się potem ziściło.

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?