Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Jakim jesteś typem matki według znaku zodiaku? Przeczytaj horoskop dla mam!

| aktualizacja: 15.04.2017 | 1

Czy wiesz jaką jesteś mamą? Raczej wiesz na pewno jaką nie chciałabyś być... Sprawdź, co znaki zodiaku mówią na temat twojego macierzyństwa. Czy to się zgadza? A może jesteś dokładnie taka jak… twoja matka? Przeczytaj horoskop dla mam!

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(9)

Jakim typem matki jesteś? Jakie jest twoje macierzyństwo? W jakim stylu wychowujesz dzieci? Oto typy matek według znaku zodiaku! Czy potrafisz szybko odpuszczać, czy nigdy nie dajesz za wygraną? Pozwalasz dzieciom na wszystko, czy kontrolujesz, strofujesz i dyscyplinujesz swoje pociechy?

Zobacz też: Horoskop dla par - sprawdź czy do siebie pasujecie?

Przeczytaj horoskop dla mam, a dowiesz się czego musisz się jeszcze nauczyć, a co przychodzi ci łatwo i bez mrugnięcia okiem. Czy masz intuicję i instynkt macierzyński, czy wszystkiego musiałaś uczyć się od podstaw? A może jesteś jedną z tych super matek, które nie znoszą krytyki i pouczają innych rodziców? Albo też ciągle myślisz, że jesteś najgorszą matką na świecie i z trwogą w oczach pytasz każdego o radę... Przeczytaj, co można powiedzieć o stylu twojego rodzicielstwa na podstawie znaku zodiaku. Dowiesz się jaką jesteś (lub jaką będziesz w przyszłości) mamą. Sprawdź czy to się zgadza i wyciągnij wnioski!

Horoskop dla mam - jaką jesteś matką?

Przeczytaj jakim typem matki jesteś!

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (1)
avatar

zielonooka85
zielonooka85 | 2017-05-05 01:10 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

A haha, nie no ja uwielbiam te horoskopy, zawsze mnie śmieszą. W tym przypadku jednak jest trochę prawdy, jestem mamą-bliźniakiem: nieprzewidywalną i nerwową, że ho ho. Tak, dbam, żeby dziecko było myte płynem bez niebezpiecznych składników, ale żelki daję tylko eko ;) Ale smog? Co ja poradzę na smog? A raczej: co miałabym poradzić na smog, gdybym musiała mieszkać w mieście? ;)

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?