Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Baran – horoskop partnerski

| aktualizacja: 29.12.2016 | 1

„Lubisz flirtować i uwielbiasz być zdobywana. Robisz gigantyczne wrażenie na mężczyznach i jak mało kto zdajesz sobie z tego sprawę..." – tak o tobie mówią gwiazdy w horoskopie na rok 2017. Sprawdź, co czeka cię w tym roku w miłości i związku. Czytaj nasz horoskop dla par!

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(3)
horoskop partnerski, horoskop dla par
fot. Fotolia

Jeśli urodziłaś się między 21 marca a 19 kwietnia, to jesteś zodiakalnym Baranem.

Jaka jesteś w miłości

Niezależna, pełna temperamentu, zaborcza, a przy tym romantyczna i czuła. Lubisz flirtować i uwielbiasz być zdobywana. Robisz gigantyczne wrażenie na mężczyznach i jak mało kto zdajesz sobie z tego sprawę. Barany w związkach będą czuły ogromną potrzebę zamiany dotychczasowych relacji z ukochanym. Zapragną np. większej stabilizacji w związku i oddania od partnera. Nie w każdym przypadku znajdzie się to ze zrozumieniem. Nie zniechęcajcie się jednak szybko. Trenujcie sztukę rozmowy i negocjacji z partnerem. Jesteś jednak wymagająca – nie zadowoli cię ani mięczak, ani pewny siebie playboy. Twój mężczyzna musi ci imponować przebojowością, sypać błyskotliwymi dowcipami, a przy tym otoczyć cię czułością i troską.

Zobacz też: 10 kroków do stworzenia szczęśliwej rodziny

Wy jako para

Na ogół uważasz, że racja jest po twojej stronie i rzadko ustępujesz. W dodatku twoja niecierpliwość sprawia, że gdy ktoś z tobą się nie zgadza, stajesz się dość agresywna i wręcz nieustępliwa. Jeśli nie chcesz, by twój wybranek szybko się zniechęcił, nie próbuj go totalnie zdominować. Pozwól mu czasem postawić na swoim, uszanuj jego zdanie. Powinnaś dać mu szansę, by poczuł się jak zdobywca.

Zobacz też: Horoskop online

Rada dla związku

Trudności spajają związek. Nie ulegajcie presji otoczenia, spokojna rozmowa i umiejętność słuchania pomogą. Nie rezygnujcie z tego, czego pragniecie.
Wakacje i początek jesieni to dobry czas dla was. Będzie ochota i możliwości celebrowania wspólnych chwil razem. Będą też chwile złości, ale dzięki rozmowie wszystko się ułoży. Postarajcie się sami razem wyjechać – przeżyjecie wtedy prawdziwą odnowę uczuć.

Stworzysz idealny związek z...

Strzelecem, Lwem, Rybami
Ale unikaj: Wodnika, Bliźniąt, Byka
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (1)
avatar

ewa
ewa | 2016-02-08 15:46 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

W sprawach miłosnych i nie tylko konsultuje się z Paulusem (wrozbitapaulus.pl) , pisze on całą prawdę, wszystko co przewidywał w moich sprawach się potem ziściło.

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?