Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Byk – horoskop partnerski

| aktualizacja: 29.12.2016 | 0

„Na mężczyzn działasz podświadomie, wykorzystując głęboko ukryty erotyzm. Gdy kochasz, potrafisz wiele poświęcić..." – tak o tobie mówią gwiazdy w horoskopie na rok 2017. Sprawdź, co czeka cię w tym roku w miłości i związku. Czytaj nasz horoskop dla par!

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(2)
horoskop partnerski, horoskop dla par
fot. Fotolia
Jeśli urodziłaś się między 20 kwietnia a 22 maja, to jesteś zodiakalnym Bykiem.

Jaka jesteś w miłości

Twoim znakiem rządzi Wenus – patronka miłości. O sztuce uwodzenia wiesz wszystko, choć może nie zdajesz sobie z tego sprawy. Na mężczyzn działasz podświadomie, wykorzystując głęboko ukryty erotyzm. Gdy kochasz, potrafisz wiele poświęcić. Twój wybranek powinien być atrakcyjny fizycznie, mądry i doświadczony w sprawach uczuć. Dobrze, gdy imponuje ci niebanalnymi zainteresowaniami i... dość zasobnym portfelem. Któż nie lubi odrobiny luksusu... Nikt tak jak ty nie potrafi docenić pięknego naszyjnika lub bransoletki. Gdy kochasz, jesteś wierna do grobowej deski i taki właśnie jest wasz związek – przetrwa wszystko.

Czytaj też: Seks może być dobry!

Wy jako para

Po pierwsze – wystrzegaj się zazdrości. Niewiele jest kobiet tak zazdrosnych jak te urodzone pod znakiem Byka i właśnie zazdrość bywa u nich przyczyną pochopnych rozstań. Uważaj także, by za często nie pouczać ukochanego. Każdy ma prawo do błędu.
W życiu uczuciowym Byków zacznie się wreszcie układać. Będzie tak jeśli nie zaczniecie szukać w partnerze jego wad. Słabością Byków jest poszukiwanie ideału. Lubicie, kiedy wszystko jest perfekcyjne. Jednak życie powinno było was już nauczyć, że nic na świecie nie jest idealne. Piękno miłości polega między innymi na tym, że akceptujemy siebie, takimi jakimi jesteśmy. Na szczęście w sytuacjach podbramkowych nieograniczona miłość partnera oraz jego rozsądek pomoże wam trzeźwo spojrzeć na łączące was relacje.

Rada dla związku

Pozbądźcie się roszczeniowej postawy. Dajcie coś od siebie, ale bez pochopnych kroków.
Teraz jest zdecydowanie wasz czas – wyjdziesz z cienia i rozbłyśniesz, zaczniesz oczekiwać od życia i partnera wszystkiego, co najlepsze i to się spełni. W życiowych wyborach oddzielaj ziarno od plew. Bądź bardziej krytyczna, ale ciesz się też małymi rzeczami. Pamiętaj, że zazdrość to zły doradca – nie pozwól by osoby postronne popsuły wam szczęśliwe chwile.

Stworzysz idealny związek z...

Wagą, Rybami, Rakiem
Ale unikaj: Skorpiona, Wodnika, Bliźniąt
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?