Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Ryby – horoskop partnerski

| aktualizacja: 29.12.2016 | 2

„Doskonale zdajesz sobie sprawę z własnej atrakcyjności i jak mało kto potrafisz wykorzystać swoje największe atuty" – tak o tobie mówią gwiazdy w horoskopie na rok 2017. Sprawdź, co czeka cię w tym roku w miłości i związku. Czytaj nasz horoskop dla par!

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
horoskop partnerski, horoskop dla par
fot. Fotolia
Jeśli urodziłaś się między 19 lutego a 20 marca, to jesteś zodiakalnymi Rybami.

Jaka jesteś w miłości

Niektórzy sądzą, że łatwo ulegasz wpływom innych i wystarczy kilka miłych słówek, by natychmiast zakręciło ci się w głowie. A to nieprawda! Doskonale zdajesz sobie sprawę z własnej atrakcyjności i jak mało kto potrafisz wykorzystać swoje największe atuty.
A to, że jesteś troszkę nieśmiała, tylko dodaje ci wdzięku.

Zobacz też: 6 sekretów udanego małżeństwa – poznaj je!

Wy jako para

Nie bądź zbyt wymagająca, bo żaden facet nie zniesie za wysoko ustawionej poprzeczki i szybko będze starał się uwolnić od ciebie. Jeśli czasem gnębi cię chandra, staraj się odreagować poza domem. Pamiętaj też, że od czasu do czasu powinnaś przeistoczyć się w bezradną kobietkę. A wtedy pozwól mu troszczyć się o siebie. Praca będzie miała negatywny wpływ na wasze życie prywatne.Postawicie sobie cel, który będzie wymagał od was zbyt wielkiego poświęcenia. Niestety długo tego nie będziecie tego dostrzegały. Nie unoście się honorem, ale spróbujcie wysłuchać partnera, rodzinę lub przyjaciół. Pamiętajcie, że bliscy są po to, by wam pomagać, oni pragną waszego dobra.

Rada dla związku

Przestańcie egoistycznie patrzeć na świat. Odpowiedzcie sobie na pytanie: co jest ważniejsze – miłość czy pieniądze?
Sielankowe wakacje dadzą wam energię na następne miesiące: będziecie szczęśliwi, zrelaksowani i z głową wolną od trosk. Zaczniecie z ukochanym oddychać w jednym rytmie. Łączy was przyjaźń i świetny seks, ale zejdzcie z obłoków na ziemię.

Stworzysz idealny związek z...

Skorpionem, Lwem, Strzelcem
Ale unikaj: Bliźniąt, Panny, Koziorożca
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (2)
avatar

rybka
rybka | 2016-07-24 23:38 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Ają ryba jestem z panom😢

Odpowiedz

ewa
ewa | 2016-02-08 15:22 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

W sprawach miłosnych i nie tylko konsultuje się z Paulusem (wrozbitapaulus.pl) , pisze on całą prawdę, wszystko co przewidywał w moich sprawach się potem ziściło.

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?