Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Polski Ogród sp. z o.o.


kategoria:

Soki, napoje


Pojemność: 300 ml/ 1 litr ml/g
Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
1 ocena

Cena: 300 ml - 2,50 zł; 1 l - 4,50 zł
Opis produktu

Hortex, Sok 100% Tłoczony z Jabłek z Mango

Sok 100% Tłoczony z Jabłek z Mango Hortex to połączenie jabłka z egzotycznym mango. Sok jest wyjątkowo gęsty i zawiera dużą ilość miąższu. Zawiera zbliżoną ilość witamin i składników mineralnych oraz błonnika, które są zawarte w owocach jabłka i mango.
Sok jest dostępny w dwóch opakowaniach: w kartonie 1 litr oraz butelce 300 ml. 

Gdzie można kupić: sklep internetowy alleceny.pl
Ocena redakcji produktu 

Hortex, Sok 100% Tłoczony z Jabłek z Mango

ocena całościowa

Soki Hortex 100% Tłoczone to nowość na polskim rynku soków. W sklepach do wyboru w trzech smakach: jabłko, jabłko i czarna porzeczka oraz jabłko i mango, a także w dwóch opakowaniach: litrowy karton i butelka PET 300 ml.
Miałam przyjemność - wraz z rodziną - testować wszystkie trzy smaki. Wszystkich nas zachwyciły.

Jabłko i mango to z kolei ulubione zestawienie mojego męża. Ma w sobie odrobinę egzotyki (przypomina mu wakacje), a jednocześnie słodycz jabłka (uruchamia wspomnienia z dzieciństwa). Sok jest gęsty (jego konsystencja różni się od pozostałych soków). Idealnie smakuje lekko zschłodzony. Mój mąż chętnie po niego sięga po intensywnym treningu.

Jabłko - moje ulubione - ma piękny, intensywny zapach i podobnie intensywny smak. Jest naturalnie mętny, orzeźwiający. Można go pić samodzielnie lub jako dodatek do przygotowywanych koktajli.

Jabłko i czarna porzeczka - to ulubiony smak mojego syna - jest lekko kwasowe, a jednocześnie ma w sobie słodycz jabłka. Sok jest orzeźwiający, idealnie smakuje lekko schłodzony. Doskonały po treningu i na drugie śniadanie do szkoły.

Oceny użytkowników produktu 

Hortex, Sok 100% Tłoczony z Jabłek z Mango

 (1)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-03-22 21:54

Pycha

Mój ulubiony sok. Fajne połączenie smaków. Sok jest gęsty i ma naturalny wyczuwalny smak jabłka i mango. Dodatkowo dostarcza dużo składników odżywczych i witamin. Można go zakupić też w butelce i zabrać ze sobą w podróż. Niestety nie we wszystkich sklepach można go kupić.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?