Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Polski Ogród sp. z o.o.


kategoria:

Soki, napoje


Pojemność: 300 ml/ 1 litr ml/g
Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
2 oceny

Cena: 300 ml - 2,50 zł; 1 l - 4,50 zł
Opis produktu

Hortex, Sok 100% Tłoczony z Jabłek z Mango

Sok 100% Tłoczony z Jabłek z Mango Hortex to połączenie jabłka z egzotycznym mango. Sok jest wyjątkowo gęsty i zawiera dużą ilość miąższu. Zawiera zbliżoną ilość witamin i składników mineralnych oraz błonnika, które są zawarte w owocach jabłka i mango.
Sok jest dostępny w dwóch opakowaniach: w kartonie 1 litr oraz butelce 300 ml. 

Gdzie można kupić: sklep internetowy alleceny.pl
Ocena redakcji produktu 

Hortex, Sok 100% Tłoczony z Jabłek z Mango

ocena całościowa

Soki Hortex 100% Tłoczone to nowość na polskim rynku soków. W sklepach do wyboru w trzech smakach: jabłko, jabłko i czarna porzeczka oraz jabłko i mango, a także w dwóch opakowaniach: litrowy karton i butelka PET 300 ml.
Miałam przyjemność - wraz z rodziną - testować wszystkie trzy smaki. Wszystkich nas zachwyciły.

Jabłko i mango to z kolei ulubione zestawienie mojego męża. Ma w sobie odrobinę egzotyki (przypomina mu wakacje), a jednocześnie słodycz jabłka (uruchamia wspomnienia z dzieciństwa). Sok jest gęsty (jego konsystencja różni się od pozostałych soków). Idealnie smakuje lekko zschłodzony. Mój mąż chętnie po niego sięga po intensywnym treningu.

Jabłko - moje ulubione - ma piękny, intensywny zapach i podobnie intensywny smak. Jest naturalnie mętny, orzeźwiający. Można go pić samodzielnie lub jako dodatek do przygotowywanych koktajli.

Jabłko i czarna porzeczka - to ulubiony smak mojego syna - jest lekko kwasowe, a jednocześnie ma w sobie słodycz jabłka. Sok jest orzeźwiający, idealnie smakuje lekko schłodzony. Doskonały po treningu i na drugie śniadanie do szkoły.

Oceny użytkowników produktu 

Hortex, Sok 100% Tłoczony z Jabłek z Mango

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Klaudia Osińska
Klaudia Osińska

2017-09-07 10:59

ciekawy smak

Sok o ciekawym smaku jabłek i mango, który jest gęsty i zawiera miąższ. Mi smakuje to połączenie owoców, które przy okazji ma błonnik. Bardzo dobra jakość odbija się na wysokiej cenie. Warto go wypróbować. Polecam

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-03-22 21:54

Pycha

Mój ulubiony sok. Fajne połączenie smaków. Sok jest gęsty i ma naturalny wyczuwalny smak jabłka i mango. Dodatkowo dostarcza dużo składników odżywczych i witamin. Można go zakupić też w butelce i zabrać ze sobą w podróż. Niestety nie we wszystkich sklepach można go kupić.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?