Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Huggies®Newborn - sposób na gojący się pępuszek

| aktualizacja: 09.08.2011 | 1
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
Noworodki w pierwszych dniach życia wymagają szczególnej pielęgnacji ze względu na gojący się pępuszek. Dlatego marka Huggies®Newborn storzyła nową pieluszkę, która ułatwi bezpieczne gojenie się tego delikatnego miejsca na skórze maluszka.
Bezpieczeństwo i wygoda...
Zapewne część mam nadal „po cichu” stosuje stary sposób pielęgnacji pępowiny, przemywając jej kikut 70% spirytusem, co nie jest obecnie zgodne z wytycznymi Konsultanta Krajowego w Dziedzinie Neonatologii. Podczas kąpieli należy unikać moczenia gojącego się pępuszka. Nie należy również niczym go przykrywać aby nie uciskać ani ocierać. To właśnie sucha pielęgnacja pępowiny skraca czas gojenia i odpadnięcia kikuta pępowinowego.
Na te potrzeby odpowiada marka Huggies®Newborn tworząc, z myślą o noworodkach, nowe pieluszki w rozmiarze 1, które ułatwiają pielęgnację gojącego się pępuszka. Specjalne wycięcie, we właściwym kształcie, zapewnia swobodny dostęp powietrza i przyspiesza jego gojenie oraz odpadnięcie. Jednocześnie zdecydowanie zmniejsza się ryzyko infekcji.
Położna Joanna Kiełbasińska, wykładowca na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, podkreśla, że często zdarza się, iż niedoświadczeni rodzice czują lęk gdy po raz pierwszy przynoszą swoje maleństwo do domu. Dlatego tak ważne jest aby położna pomogła im poczuć się pewniej w tej nowej roli i poinformowała dokładnie na czym polega pielęgnacja nowo narodzonego dziecka – a w szczególności kikuta pępowiny, ponieważ ten problem jest źródłem wielu rodzicielskich niepokojów.

Dlaczego Huggies®Newborn?
Misją marki jest dostarczanie niezawodnych produktów by wesprzeć, stawiających pierwsze kroki w macierzyństwie rodziców, w najważniejszych chwilach opieki nad maluszkiem i wskazać najlepsze rozwiązania.  Pieluszki Huggies ® Newborn stworzono ze starannie dobranych, miękkich i przewiewnych materiałów, w tym naturalnych włókien bawełny, które delikatnie otulają wrażliwą skórę nowonarodzonego dziecka. Pas taliowy z "kieszonką" zapewnia dodatkową ochronę przed wyciekaniem zawartości pieluszki, a zwiększona chłonność wkładu chłonnego utrzymanie wilgoci z dala od pupy dziecka i zmniejszenie ryzyka wystąpienia pieluszkowego zapalenia skóry. Dodatkowo na powłoczce każdej z pieluszek radośnie uśmiechają się postacie Disneya – charakterystyczne wyłącznie dla produktów marki Huggies®.

Potwierdzone przez ekspertów…
Nowe pieluszki Huggies®Newborn były testowane na Oddziale Wcześniaków i Patologii Noworodka Szpitala Specjalistycznego św. Zofii w Warszawie. Otrzymały pozytywną ocenę specjalistów, którzy uznali, że pieluszki spełniły oczekiwania zarówno ich jak i młodych mam. Potwierdzili tym samym, że wycięcie na gojący się pępuszek znakomicie ułatwia pielęgnowanie go, co przyspiesza proces jego gojenia.

W teście przeprowadzonym wśród brytyjskich mam, 85% z nich potwierdziło, że nowe pieluszki Huggies®Newborn pomagają w szybszym gojeniu się delikatnego pępuszka.

Pieluszki Huggies®Newborn odpowiadają wszystkim wymogom i spełniają surowe normy polskich i europejskich przepisów prawnych. Posiadają atest PZH.

Konsumenci wybrali Huggies®Newborn najlepszym produktem w kategorii "Pieluszki dla dzieci".

Marka Huggies® jest obecna na polskim rynku od lat 90-tych i posiada szeroką gamę pieluszek, które odpowiadają na potrzeby dzieci w różnym wieku. Zajmuje drugie miejsce wśród pieluszek dla dzieci (14% udziału rynku) i jest znana praktycznie wszystkim mamom (wspomagana znajomość marki na poziomie 90%).

W gamie pieluszek Huggies®Newborn znajdują się:
Huggies®Newborn Rozmiar 1, 2-5kg (27 szt), cena rekomendowana 15,99 zł
Huggies®Newborn Rozmiar 2, 3-6kg (64 szt.), cena rekomendowana 29,99 zł
Huggies®Newborn Rozmiar 1 (78 szt.), cena rekomendowana 42,99  zł NOWOŚĆ! Dostępne od II połowy sierpnia 2011 r.
Huggies®Newborn Rozmiar 2, 3-6kg (90 szt.), cena rekomendowana 42,99 zł
Huggies®Newborn Zestaw dla noworodka, Rozmiar 1, 2-5kg, (27 szt.) + chusteczki nawilżające + czapeczka, cena rekomendowana 17,99 zł
Idealny jako zestaw, który można zabrać ze sobą do szpitala i wykorzystać zaraz po narodzinach dziecka lub podarować w prezencie młodej mamie.
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (1)
avatar

Paula
Paula | 2014-01-09 08:16 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Wg mnie są to najlepsze pieluszki na rynku. Nie dość, że spełniają normy i są naprawdę dobre (chłonne) oraz spełniają oczekiwania mam, to i mają te przepiekne rysunki z postaciami disneyowskimi. Moja córka je wprost uwielbia i z radością pozwala sobie założyć "majteczki" z misiem (mowa o Kubusiu Puchatku oczywiście), co zauważyłam, że tak entuzjastycznie innych pieluszek nie daje mi założyć. A miś jest super! :-) I dlatego mam cicha nadzieję, że ta firma będzie istnieć na rynku i produkować właśnie TAKIE pieluszki do końca świata i jeden dzień dłużej! :-) Cena też nie jest wygórowana, cieszę się, że są tańsze od Pampersa i dokładnie na moją kieszeń. Gdyby były droższe, pewnie nie mogłabym sobie pozwolić na ich zakup i bardzo bym żałowała tej niemożności. Jedyne nad czym ubolewam to nad tym, że są tak trudno dostępne..

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?