Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Humana


kategoria:

Mleka początkowe


Pojemność: 300 ml/g
Ocena:
3 oceny

Cena: 28,49 zł
Opis produktu

Humana, AntiColic, Mleko początkowe dla niemowląt ze skłonnością do kolek i wzdęć

Dzięki nowej strukturze lipidów obecnej w produkcie Humana AntiColic opracowanej i pozyskiwanej w opatentowanej przez Humanę technologii, kwas palmitynowy pozostaje w jelicie związany chemicznie w cząsteczce tłuszczu i jest wchłaniany. Dzięki temu nie wiąże on wapnia, który jest teraz znacznie lepiej absorbowany przez organizm. Taką samą budowę mają tłuszcze zawarte w mleku matki. Humana AntiColic to mieszanka specjalnego przeznaczenia na problemy trawienne niemowląt. Ponieważ jest pełnowartościowa może być stosowana jako jedyny pokarm, gdy dziecko nie jest karmione piersią.

Ważna informacja! Karmienie piersią jest najlepszym sposobem karmienia niemowlęcia. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) zaleca, aby przez 6 pierwszych miesięcy życia niemowlę było karmione wyłącznie piersią. Dzieci, które z uzasadnionych przyczyn nie mogą być karmione piersią, po konsultacji z lekarzem powinny otrzymywać mleko modyfikowane początkowe. 
Oceny użytkowników produktu 

Humana, AntiColic, Mleko początkowe dla niemowląt ze skłonnością do kolek i wzdęć

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Ewelina Rybicka
Ewelina Rybicka

2015-02-07 15:59

mleko

Ani dobre , ani złe , posiada wartości odżywcze jak każde inne . Próbowaliśmy wszystkich dostępnych do kupienia mlek na terenie polski i wielu dostępnych wyłącznie w Europie zachodniej . Jak dla mnie wszystkie są jednakowe , jedynie różnią je dwie rzeczy : producent i cena na opakowaniu .

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Katarzyna Bizowska
Katarzyna Bizowska

2014-12-01 13:21

Warte polecenia

Jedyne mleko, po którym moja córka nie płakała, nie wiem dokładnie co wpływa na to, że pomaga, ale jest bardzo dobre, przynajmniej dla mojej córeczki - bóle brzuszka ustały, nie jest on twardy a malutka nie pręży się w boleściach.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Anna
Anna

2014-11-17 09:49

dobry produkt

produkt oceniam jako dobry , ponieważ kolki na jakiś czas ustąpiły. nie wiem czy je przypisywać zbiegowi okoliczności czy mleku, aczkolwiek to mleczko córce za bardzo nie smakowało .niechętnie jadła . wypluwała mleczko bokiem. myślę, jednak że to kwestia indywidualna . polecam wypróbować.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?