Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Humana


kategoria:

Mleka następne


Pojemność: 450 ml/g
Ocena:
2 oceny

Cena: 10 zł
Opis produktu

Humana, Gotowe do picia waniliowe mleko ze zbożem

Gotowe do picia waniliowe mleko Humana ze zbożem jest połączeniem mleka następnego i wartościowego bezglutenowego zboża w optymalnych proporcjach, przeznaczone dla dzieci i niemowląt od 10. miesiąca. Charakteryzuje się delikatnym smakiem i słodkim zapachem wanilii, który zachęca do spróbowania. Wygodne opakowanie daje możliwość łatwego i szybkiego przygotowania mleka na zimno lub ciepło na życzenie Malca. Gotowe do picia waniliowe mleko Humana ze zbożem wzbogacone jest o wapń - ważny dla budowy zębów oraz rozwoju mocnych i zdrowych kości oraz kwasy tłuszczowe Omega-3 wspierające rozwój mózgu i komórek nerwowych. Witaminy grupy B pozwalają wykorzystać Twojemu dziecku energię zawartą w pożywieniu, tak ważną dla aktywnego malucha i jego radosnej zabawy przy raczkowaniu i nauce chodzenia.
Oceny użytkowników produktu 

Humana, Gotowe do picia waniliowe mleko ze zbożem

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Tadeusz
Tadeusz

2015-03-25 15:27

mleko

Bardzo dobre w smaku i pożywne mleko dla małego brzuszka . Dzieci , które są od maleńkości karmione mlekiem modyfikowanym muszą mieć podawane to co jest dla nich najlepsze . Mleko to jest rekomendowane do użytku właśnie dla takich maluszków .

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Rybicka
Ewelina Rybicka

2015-02-07 15:45

mleko

Ani dobre , ani złe , posiada wartości odżywcze jak każde inne . Próbowaliśmy wszystkich dostępnych do kupienia mlek na terenie polski i wielu dostępnych wyłącznie w Europie zachodniej . Jak dla mnie wszystkie są jednakowe , jedynie różnią je dwie rzeczy : producent i cena na opakowaniu . Plusem jest to , że nie trzeba juz go rozcieńczać .

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?