Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Humana


kategoria:

Mleka początkowe


Pojemność: 350 ml/g
Ocena:
2 oceny

Cena: 35 zł
Opis produktu

Humana, Hipoalergiczne mleko początkowe HA 1 Premium

Hipoalergiczny preparat do początkowego żywienia niemowląt, od urodzenia. Z LC-PUFA: Dla wsparcia optymalnego rozwoju mózgu, układu nerwowego i wzroku. Od urodzenia - do karmienia według potrzeb Naturalne uczucie głodu u niemowlęcia ustala rytm posiłków i warunkuje objętość wypitego przez nie pokarmu. Bardzo dobrze tolerowana z mlekiem matki, gdy jego ilość jest niewystarczająca. Idealna po zakończeniu karmienia piersią, jako jedyny pokarm, gdy niemowlę nie jest karmione piersią. Słodzona tylko z cukrem mlecznym (laktozą) Tak jak pokarm matki - zawiera tylko jeden węglowodan - laktozę. Dla niemowląt o podwyższonym ryzyku wystąpienia chorób alergicznych. Dzięki rozdrobnieniu białek mleka, ewentualne działanie, wyzwalające reakcję alergiczną, zostało znacznie zredukowane.
Oceny użytkowników produktu 

Humana, Hipoalergiczne mleko początkowe HA 1 Premium

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Małgorzata Ściborowska
Małgorzata Ściborowska

2015-06-29 18:43

mimo ceny, srednie

stosowane przez kilka dni na zalecenie lekarza...jednak nie spelnialo swojej funkcji;mimo trudnego znalezienia produktu w sklepach i wysokiej ceny, nie jest dobrze tolerowane przez maluszka, pojawia sie kolka po podaniu, mimo tego ze jest zalecane dla alergikow; na plus sa witaminy i mineraly, ale nie dla kazdego, jak widac... rozne dzieci rozna tolerancja mleka; dobrze i latwo sie przygotowuje, jest bezzapachowe, co u innych firm wyczuwalny jest specyficzny zapach mleka modyfikowanego; trzeba wyprobowac bo moze dla innego dzieciaczka bedzie dobrze tolerowane

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Karolina Piątek
Karolina Piątek

2015-02-18 19:38

ok

Przepytałam szwagierkę, bo kiedy sto własnie mleko podawała swopje córce. Mowi, ze odpowiadało dziecku. Jest bardzo sycące- mała ładnie przesypiała jej noc, nie miała zadnych problemów trawiennych, nie bolała brzuszek, nie było klopotow z przyrzadzaniem. Przygotowuje sie podobnie jak inn mleka, podsumowując: dobre;)

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?