Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Humana


kategoria:

Mleka powyżej 1. roku życia dziecka


Pojemność: 350 g ml/g
Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
5 ocen

Cena: 23,49 zł
Opis produktu

Humana, Mleko modyfikowane 3

Mleko modyfikowane Humana 3 polecane jest dzieciom po 12. miesiącu życia.  Skład mleka pokrywa zapotrzebowanie na wszystkie niezbędne składniki odżywcze w drugim roku życia dziecka. Mleko zawiera odpowiednią ilość i jakość białka, odpowiednio dobrane tłuszcze w tym wielonienasycone kwasy tłuszczowe LCP, które wspierają rozwój mózgu i komórek nerwowych w tym okresie rozwoju, a także odpowiednie ilości i proporcje składników mineralnych. Dodane galaktooligosacharydy GOS - błonnik prebiotyczny - wspierają rozwój dobroczynnej flory bakteryjnej przewodu pokarmowego.

Gdzie można kupić: sklep internetowy Humanasklep.pl
Oceny użytkowników produktu 

Humana, Mleko modyfikowane 3

 (5)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-26 17:34

Dobre mleczko dla juniora

Mleko ma skład dostosowany do potrzeb dziecka. Zawiera sporą ilość składników odżywczych i witamin, Jest łatwe i szybkie w przygotowaniu. Dziecko po nim jest najedzone. Nie uczula a nie nie powoduje dolegliwości brzusznych.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Teresa Szczepanik
Teresa Szczepanik

2016-02-10 23:57

Dobre mleczko

Puszka jest bardzo praktyczna w przechowywaniu mleka, a miarka długa co pomaga w nabieraniu proszku.
Mleko bardzo dobrze rozpuszcza się w wodzie, nie pieni się i nie ma problemu z grudkami. W smaku jest dobre i jest sycące.
Wcześniej synek dostawał mleko modyfikowane 2 i nie miał problemów z brzuszkiem, a teraz gdy zaczęłam wprowadzać mu mleko 3 zaczęły się problemy z biegunkami i bólem brzucha.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Izabela Borusińska
Izabela Borusińska

2016-02-05 21:21

Idealne mleko modyfikowane dla dziecka po 12 miesiącu życia zapewni wszytko co niezbedne

Mleko polecane przez dietetyków dla dzieci. Zawiera wszystkie niezbędne składniki do prawidłowego rozwoju dziecka. Dodatkowo obecny błonnik prebiotyczny niezbędny do wspomagania flory bakteryjnej. Dziecko się najada i nie ma po nim problemów z żołądkiem. Prosty w przygotowaniu. Brakuje mi niektórych składników czyniących je bardziej podobnym do mleka matki.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2016-02-05 10:38

smaczne

mleko bogate w węglowodany, kwasy nasycone, wartości energetyczne, białko,zawiera wapń i witaminę D dla mocnych kości,zawiera GOS, kwasy tłuszczowe Omega 3. Bardzo odżywcze daje dziecku mnóstwo energii i wpływa na prawidłowy rozwój wszystkich procesów oraz na dobry sen, poza tym dziecko jest nasycone. Opakowanie jest duże.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Beata Banaś
Beata Banaś

2016-01-31 16:19

Świetne

Jedno z najlepszych na rynku, które bym zapewne kupowała, gdyby nie to, że jesteśmy już przyzwyczajeni do innej, równie dobrej i ekologicznej marki. Polecam!

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?