Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Humana


kategoria:

Mleka początkowe


Pojemność: 350 ml/g
Ocena:
2 oceny

Cena: 15 zł
Opis produktu

Humana, Mleko początkowe 1 Plus

Obecność w składzie modyfikowanej, lekkostrawnej skrobi i dekstryn powoduje, że Humana 1 plus jest bardziej gęsta i ma szczególne właściwości sycące. Może być zalecana niemowlętom ze skłonnością do ulewań. Humana 1 plus stanowi dodatkową i skuteczną alternatywę dla tych niemowląt, którym Humana 1 nie wystarcza, są głodne i skracają odstępy czasu między kolejnymi posiłkami. Jeżeli dziecko nie jest karmione Humaną 1 ad libitum, Humana 1 plus umożliwia ustalenie regularnego rytmu posiłków w odstępach co około 4. godziny; dziecko po karmieniu Humaną 1 plus może spokojnie przespać noc. Humana 1 plus zawiera adaptowane białko i lekkostrawne tłuszcze roślinne, bogate w nienasycone kwasy tłuszczowe. Stosunek białek serwatkowych do kazeiny wynosi 60:40, relacja wapń/fosfor - 1,7:1. Humana 1 plus zawiera wszystkie ważne dla życia składniki odżywcze i budulcowe w ilościach pokrywających zapotrzebowanie niemowlęcia. W składzie preparatu są obecne w niezbędnych proporcjach: tauryna i L-arginina, żelazo, cynk, miedź, jod, mangan oraz witaminy. ¬ródłem węglowodanów są laktoza, maltoza, glukoza, dekstryny i skrobia. Humana 1 plus nie zawiera sacharozy, fruktozy ani glutenu.

Ważna informacja! Karmienie piersią jest najlepszym sposobem karmienia niemowlęcia. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) zaleca, aby przez 6 pierwszych miesięcy życia niemowlę było karmione wyłącznie piersią. Dzieci, które z uzasadnionych przyczyn nie mogą być karmione piersią, po konsultacji z lekarzem powinny otrzymywać mleko modyfikowane początkowe. 
Oceny użytkowników produktu 

Humana, Mleko początkowe 1 Plus

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Ewelina Rybicka
Ewelina Rybicka

2015-02-07 15:41

mleko

Ani dobre , ani złe , posiada wartości odżywcze jak każde inne . Próbowaliśmy wszystkich dostępnych do kupienia mlek na terenie polski i wielu dostępnych wyłącznie w Europie zachodniej . Jak dla mnie wszystkie są jednakowe , jedynie różnią je dwie rzeczy : producent i cena na opakowaniu .

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Katarzyna Bizowska
Katarzyna Bizowska

2014-12-01 13:23

Prawie idealne.

Stosowałam przez 2 opakowania, ale zrezygnowałam z powodu składu (w porównaniu do innego mleka skład ma ubogi) oraz wkurzało mnie, że podczas mieszania wytwarzało się dużo piany. Ogólnie dziecko mleko piło bardzo chętnie i nie miało problemów z "kupką".

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?