Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Humana


kategoria:

Mleka początkowe


Pojemność: 300 ml/g
Ocena:
3 oceny

Cena: 20 zł
Opis produktu

Humana, Mleko początkowe 1 Premium

Mleko początkowe HUMANA 1 PREMIUM jest idealne dla niemowląt do dokarmiania, gdyż jest bardzo dobrze tolerowane z mlekiem matki, kiedy jego ilość jest niewystarczająca, doskonałe dla niemowląt po zakończeniu karmienia piersią, lub jako jedyny pokarm, gdy niemowlę nie może być karmione mlekiem mamy. Podobnie jak pokarm matki - zawiera tylko jeden węglowodan – laktozę. Ponadto zawiera wszystkie ważne składniki odżywcze i budulcowe, potrzebne dziecku każdego dnia, do właściwego rozwoju. Obok ważnych dla życia kwasów tłuszczowych – kwasu linolowego i kwasu linolenowego, preparat zawiera ponadto LC-PUFA. Według aktualnych doniesień naukowych, są one ważne dla rozwoju mózgu, wzroku i układu nerwowego.
Mleko początkowe HUMANA 1 PREMIUM to produkt bezglutenowy
Oceny użytkowników produktu 

Humana, Mleko początkowe 1 Premium

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Agnieszka Koneczna
Agnieszka Koneczna

2017-10-18 18:29

Szalu nie ma

Jakość specjalnie to mleko nie przypadło do gustu moim dzieciom a próbowaliśmy różnych. Skład ma podobny do innych natomiast smak już nie do końca odpowiadał naszym maluszkom. Cena również podobna do innych produktów dostępnych na naszym rynku

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Rybicka
Ewelina Rybicka

2015-02-07 15:39

mleko

Ani dobre , ani złe , posiada wartości odżywcze jak każde inne . Próbowaliśmy wszystkich dostępnych do kupienia mlek na terenie polski i wielu dostępnych wyłącznie w Europie zachodniej . Jak dla mnie wszystkie są jednakowe , jedynie różnią je dwie rzeczy : producent i cena na opakowaniu . Cena jeszcze do przyjęcia , za to beznadziejne opakowanie .

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Katarzyna Bizowska
Katarzyna Bizowska

2014-12-02 19:56

Mało znane, ale dobre.

Mleko jest mało znane, ale dobre. Świetne do dokarmiania, w moim przypadku też tak było (pokarm miałam, ale mało wartościowy i dziecko się do końca nie najadało). Dziecko po nim dłużej spało i było spokojniejsze.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?