Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Humana


kategoria:

Mleka początkowe


Pojemność: 300 ml/g
Ocena:
2 oceny

Cena: 20 zł
Opis produktu

Humana, Mleko początkowe 1 Premium

Mleko początkowe HUMANA 1 PREMIUM jest idealne dla niemowląt do dokarmiania, gdyż jest bardzo dobrze tolerowane z mlekiem matki, kiedy jego ilość jest niewystarczająca, doskonałe dla niemowląt po zakończeniu karmienia piersią, lub jako jedyny pokarm, gdy niemowlę nie może być karmione mlekiem mamy. Podobnie jak pokarm matki - zawiera tylko jeden węglowodan – laktozę. Ponadto zawiera wszystkie ważne składniki odżywcze i budulcowe, potrzebne dziecku każdego dnia, do właściwego rozwoju. Obok ważnych dla życia kwasów tłuszczowych – kwasu linolowego i kwasu linolenowego, preparat zawiera ponadto LC-PUFA. Według aktualnych doniesień naukowych, są one ważne dla rozwoju mózgu, wzroku i układu nerwowego.
Mleko początkowe HUMANA 1 PREMIUM to produkt bezglutenowy
Oceny użytkowników produktu 

Humana, Mleko początkowe 1 Premium

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Ewelina Rybicka
Ewelina Rybicka

2015-02-07 15:39

mleko

Ani dobre , ani złe , posiada wartości odżywcze jak każde inne . Próbowaliśmy wszystkich dostępnych do kupienia mlek na terenie polski i wielu dostępnych wyłącznie w Europie zachodniej . Jak dla mnie wszystkie są jednakowe , jedynie różnią je dwie rzeczy : producent i cena na opakowaniu . Cena jeszcze do przyjęcia , za to beznadziejne opakowanie .

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Katarzyna Bizowska
Katarzyna Bizowska

2014-12-02 19:56

Mało znane, ale dobre.

Mleko jest mało znane, ale dobre. Świetne do dokarmiania, w moim przypadku też tak było (pokarm miałam, ale mało wartościowy i dziecko się do końca nie najadało). Dziecko po nim dłużej spało i było spokojniejsze.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?