Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Humana


kategoria:

Zupki


Pojemność: 125 g ml/g
Ocena:
6 ocen

Cena: 7 zł
Opis produktu

Humana, Zupka Jarzynowa (100% Organic)

Zupka Jarzynowa (100% Organic) Humana to posiłek dla niemowląt po 6. miesiącu życia, jako uzupełnienie diety niemowlęcia w zarówno karmionego mlekiem matki,  jak i mlekiem modyfikowanym. Zupka Jarzynowa składa się z wyselekcjonowanych składników organicznych pochodzących z upraw ekologicznych z najwyższą i najdokładniejszą  kontrolą wszystkich etapów upraw i produkcji.
Cechy posiłku:
  • bez dodatku cukru 
  • bez dodatku wzmacniaczy smakowych, dodatków zapachowych
  • bez dodatku barwników, konserwantów, substancji zagęszczających
  • nie zawiera składników pochodzących z mleka krowiego
  • nie zawiera glutenu
  • bez składników modyfikowanych genetycznie
Posiłek jest przygotowywany zgodnie z Rozporządzeniem Rady (WE) nr 834/2007 dotyczącymi produkcji ekologicznej.

Podawanie: po 6. miesiącu życia. Najlepiej rozpocząć od 1-3 łyżek, a dopiero po kilku dniach 4-6 łyżek aż do pełnej zawartości słoiczka.

Gdzie można kupić: sklep internetowy Humanasklep.pl
Oceny użytkowników produktu 

Humana, Zupka Jarzynowa (100% Organic)

 (6)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Paulina Willecka
Paulina Willecka

2017-10-25 14:57

Polecam

Słoiczek z zupką jest idealnym rozwiązaniem, gdy mama nie ma czasu na przygotowanie posiłku lub gdy trzeba zjeść poza domem. Małe porcję ułatwiają rozszerzanie diety. Idealna konsystencja na naukę jedzenia z łyżeczki. W składzie są jedynie sprawdzone produkty. Dzięki temu chętnie po nie sięga mama, a delikatny warzywny smak zupki jarzynowej sprawia, że dziecko chętnie próbuje nowych smaków

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-06 22:11

Polecam

Zupka jest w smaku dobra. Córce smakowała. Ma gładką konsystencję, maluch nią się nie zadławi. Jest łatwa i szybka w przygotowaniu. Można ją zabrać na wyjazd. Ma super skład bez zbędnych dodatków. Nie uczula ani nie wywołuje dolegliwości brzusznych.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Teresa Szczepanik
Teresa Szczepanik

2016-02-19 20:05

Jarzynowa zupka

Smaczna i zdrowa zupka. Ma fajną konsystencje, przyjemny zapach i bardzo zachęcający kolor. Wykorzystane warzywa do jej sporządzenia pochodzą z ekologicznych upraw i są najwyższej jakości. Smak zupki jest bardzo podobny do domowej zupki i podobnie jak ta przyrządzona w domu nie zawiera ona żadnych sztucznych konserwantów. Ważne jest również to, że nadaje się dla dzieci które nie tolerują mleka krowiego i glutenu. Polecam

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Izabela Borusińska
Izabela Borusińska

2016-02-05 21:14

Świetny dla brzuszka maluszka by uśmiech miał i się śmiał

Zupka jarzynowa o bardzo dobrym smaku i zbilansowaniu składników. Zadowoli swoim składem nawet najbardziej wymagających. Siostra bardzo często kupuje je córci. Kupując tą zupkę zawsze wiadomo, że jest to samo zdrowie dla brzuszka bez zbędnych dodatków. Na pewno stworzona z najlepiej wyselekcjonowanych pochodzących z ekologicznych upraw składników. Dużo znajomych chwali i poleca produkt.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2016-02-05 10:46

zupka rewelacyjna

Bardzo zdrowa, smaczna, z warzyw wyłącznie z zaufanych plantacji. Świeże produkty i po wielu badaniach. Także wiadomo, że podajemy dziecku produkty najwyższej jakości, pełne właściwych i wartościowych witamin. Dają dziecku mnóstwo energii i witalności. Brzuszek jest najedzony a malec szczęśliwy i usmiechnięty

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Beata Banaś
Beata Banaś

2016-01-31 16:24

Super zupka dla małego smakosza.

Ponieważ zupka jest ekologiczna, można spokojnie podawać niemowlęciu. Smak jest w porządku, tzn. smakuje jak potrawa z warzyw i ewidentnie czuć w niej warzywa i nie ma tego dziwnego odoru, jaki zdarza się w potrawach dla dzieci niskiej jakości.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?