Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

IKEA


kategoria:

Zabawki muzyczne i interaktywne


Ocena:
32 ocen

Cena: 29,99 zł
Opis produktu

Ikea, Mula, Kolejka

Ciekawa zabawka, która rozwija koordynację ruchową i logiczne myślenie. Potrafi zająć na długo. Polecana dla dzieci 18m+.
Oceny użytkowników produktu 

Ikea, Mula, Kolejka

 (32)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Klaudia Osińska
Klaudia Osińska

2017-09-17 19:05

super

Świetna zabawka, która niby niepozornie wygląda a jednak. Moje dziecko jest nią zachwycone. Potrafi długo się na niej skupić i rozkminiać. Jest bardzo dobrze wykonana, solidnie i jest bezpieczna dla dziecka. Warto ją kupić. Polecam.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Dorota Bartecka
Dorota Bartecka

2017-08-30 22:20

super

Zawsze wydawało mi się, że jest to zbyt "prosta" zabawka dla moich dzieci, a jednak cała trójka mnie zaskoczyła. Spotykaliśmy ją w każdym urzędzie, w którym byliśmy i za każdym razem zajmowała dzieciaki na tyle, że bez problemu wytrzymywały każdą "urzędową wizytę". Polecam, bo zabawka naprawdę wciąga maluchy.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Wiesława Tomaszewska
Wiesława Tomaszewska

2017-08-22 23:10

rewelacyjna

Na pierwszy rzut oka taka niepozorna zabawka się wydaje. Jednak okazuje się być rewelacyjną zabawą na dług czas dla dziecka. Solidna drewniana podstawa sprawia, że zabawka bezpiecznie stoi na podłożu. Kolorowe "zawijasy" ciekawią dziecko. Drewniane elementy o różnych kształtach na tych "zawijasach" również wzbudzają wielką ciekawość.Przesuwanie pojedynczych elementów przeradza się w przesuwanie podwójnych, potrójnych i coraz większych ilości. Dzięki tej zabawce można nauczyć dziecko kolorów, kształtów. Zabawka jest bezpieczna, dobrej jakości. Odpowiednia dla małych dzieci. Polecam ja również jako interesujący prezent.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Katarzyna
Katarzyna

2017-08-03 00:06

Zręcznościowe

Niby fajne a trochę kosztuje! No a moje dzieci nie chcą się tym bawić 3 minuty i idzie w kąt! Kolory super i ksztalyy. Uczy myslenia i zmusza do pracy rąk. Doscyc ciężkie. Drewniana zabawka. Doscyc fajna ale nie dla moich dzieci. Wykonanie super staranne.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
anna trochimczyk
anna trochimczyk

2017-07-15 14:37

Ciekawa i rozwijająca koordynację

Mula dłuższy czas gościła i u nas. Córka z zainteresowaniem przesuwała klocki z jednej strony na drugą. Najpierw najprostszą linią potem bardziej skomplikowaną. Zabawka bezpieczna w użyciu, łatwo rozkręcić co pomaga w przechowywaniu, bardzo wytrzymała no i nie schodzi z niej farba mimo intensywnego użytkowania. Dzięki niej przekonałam się do kupowania zabawek z Ikei.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-04-30 18:45

bardzo dobry zestaw rozwojowy

uważam, że tego typu zabawki jak najbardziej dla malucha są wskazane. uczą go manipulowania elementami, radzenia sobie z pokonaniem trudności a chwytaniem elementów w rączkę. Zachęcają do cierpliwości, wytrwałosci, poznawania kolorów. Uczy kształtów poprzez rozpoznawanie i dotykanie elementów. Zachęca do wodzenia wzrokiem za elementami.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Monika Gębczyk
Monika Gębczyk

2017-04-29 11:49

Polecam !!!

Pętla sensoryczna, przeplatanka drewniana Ikea to zabawka która można powiedzieć, że jest zabawką bardzo prostą ale bardzo fajną i rozwijającą sprawność manualną, koordynację ruchowo- wzrokową dziecka. Dziecko bawi się nią przesuwając kolorowe koraliki po ''torze'' u nas to zabawa w pociąg córcia robi z koralików pociąg i mówi, że jedzie ''ciuf, ciuf'', potrafi siedzieć i bawić się dłuższy czas. Zabawka fajnie wykonana, bezpieczna, kolorowa. Nie jest świecąca ani grająca ale pomimo tego dziecko lubi się nią bawić . Jest tylko troszkę ciężka, wiec najlepiej jak dziecko bawi się nią na podłodze, a nie na stoliku, bo dziecko może ją zrzucić i może spaść na nóżkę dziecka. Cena przystępna. Polecam !!!!

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Sulich-Kosiec
Magdalena Sulich-Kosiec

2017-03-21 16:13

Rewelacja

Bardzo fajna zabawka manipulacyjna. Uczy koordynacji wzrokowo-ruchowej, wspomaga motorykę małą, trwała, solidnie wykonana. Warta swojej ceny

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-03-14 20:50

Polecam

Córka lubi się nią bawić Przekłada klocki z jednej na drugą stronę, Próbuję też liczyć. Klocki mają różne kształty, przez co pozytywnie wpływają na rozwój manualny dziecka . Kolorowe klocki przykuwają uwagę. Materiał solidny, bezpieczne dla dzieci.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Dominika Niemczuk
Dominika Niemczuk

2017-02-28 10:31

Super zabawka

Zabawka jest rewelacyjna, starszy synek ma prawie trzy latka i nadal potrafi się tym bawić. Często spotykane też na poczekalniach i w kącikach zabaw dla dzieci. Potrafi zająć malucha na długi czas. Polecam z całego serca

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Jarek Dłubak
Jarek Dłubak

2016-02-23 13:56

świetny produkt

Zabawka doskonale nadaje się dla dziecka mającego problemy z manipulowanie przedmiotami. Uczy posługiwania się ręką i rozwijania jej sprawności podczas przesuwania elementów. Zachęca dziecko do zabawy ponieważ elementy mają różne kolorowe kształty. uczy dziecko chwycić jeden element i prowadzić go bez odrywania ręki. Fantastyczna zabawka która została wykonana stabilnie.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Natalia Kolczyńska
Natalia Kolczyńska

2016-02-01 11:05

super zabawka, długo zajmuje od najmłodszych lat

Zabawkę kupiliśmy w Ikea, gdy Julka miała jakieś 8/9 miesięcy. Na początku interesowała się klocuszkami tylko na najłatwiejszym pręcie, teraz gdy ma rok, przekłada klocuszki na wszystkich prętach z wielkim zainteresowaniem. Zabawka jest bardzo zajmująca dla dzieci. Polecam ją w 100%, dodatkowo nie jest głośna jak niestety większość zabawek dla maluchów.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Katarzyna Przepióra
Katarzyna Przepióra

2016-01-16 22:20

Super.

Zabawka, którą można spotkać w co drugim sklepie, w każdym kąciku zabaw dla dzieci i którą sama kupiłam swoim dzieciom do domu, to produkt solidny i trwały. Kolejkę tą uważam za super wynalazek do rozwijania zręczności manualnej naszych maluchów. Atutem jest bogata kolorystyka,przyciągająca dziecko. Polecam!!

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Małgorzata Sadłocha-Grzegorczyk
Małgorzata Sadłocha-Grzegorczyk

2016-01-02 20:27

Super

Zabawka ta jest bardzo popularna, można ją spotkać w wielu miejscach, tak jak, przychodnia lekarska a nawet spotkałam ją w dziekanacie i tak też się o niej dowiedzieliśmy. Pomimo iż producent zaleca tą zabawkę dzieciom od 18 miesiąca życia, to ja kupiłam ją dla 14miesięcznej córki. To był strzał w dziesiątkę. Zabawka ta pomimo iż nie gra i nie śpiewa to zajmuje mojego maluszka na długi czas. Zabawka składa się z trzech powyginanych metalowych prętów (dwóch falistych i jednego spiralnego) oraz drewnianych koralików w wesołych barwach i o różnych kształtach. Mała z lubością przesuwa koraliki lub obserwuje jak robią to rodzice. Zabawka zachwyca swą prostotą wykonana jest wyłącznie z metalu i drewna a montuje się ją bardzo prosto za pomocą dołączonego do zestawu imbusa. Jest niestety dosyć ciężka dlatego polecałabym ją trzymać bezpośrednio na podłodze gdyż maluch ściągając ją z półki lub stołu mógłby zrobić sobie krzywdę. Zabawka jest bardzo łatwa w utrzymaniu czystości – wystarczy wilgotna szmatka. Zabawka pomaga ćwiczyć koordynację ręka oko, koordynację ruchową oraz logiczne myślenie. Polecam wszystkim rodzicom którzy lubią zabawki proste, drewniane, tradycyjne. Metalowe pałąki występują w różnych kolorach (my mamy różowo-czarno-zielone). Bardzo duży plus za cenę i trwałość; córka ma zabawki które kosztowało sporo ponad 100zł a nie zajmują nawet w połowie tak jak ta kolejka.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Agata Cholewa
Agata Cholewa

2015-11-13 20:54

Godny polecenia

Zabawka wspaniale rozwijająca motorykę małą. Małe paluszki mogą przesuwać kolorowe koraliki doskonaląc w ten sposób rozwój wzrokowo-ruchowy. Niepozorna i tania zabawka a można o niej mówić tylko w samych superlatywach. Plus za wagę przedmiotu- nie jest za ciężki ale jednocześnie bardzo stabilny. Polecam.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Anna Wielgus
Anna Wielgus

2015-11-10 14:53

Bawi i ćwiczy umiejętności dziecka

Polecam dla dziecka w wieku od 12 miesięcy zabawkę, kolejkę która jest bardzo fajną zabawką a jednocześnie pozwala dziecku na ćwiczenie rączek i paluszków. Mój synek ćwiczy na zabawce rączki poprzez to że obraca krążkami założonymi na metalowe pręty, przeciąga je i wykonuje mnóstwo porzytecznych ruchów. Zabawka jest bezpieczna dla dziecka, stosunkowo lekka i stabilnawięc bez obaw można ułożyć ją na stole. Zwróciłam uwagę na to że każde dziecko które przychodzi do naszego domu chętnie bawi się w układanie, przeciąganie drewnianych elementów.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Aneta Mska
Aneta Mska

2015-11-06 08:35

Fajna

Zabawką synek bawi się w klubie mam do którego chodzimy. Widzę jak "obsiadają" zabawkę dzieci i jak się nią bawią w tym mój syn. Tak długo przekładają elementy, aż im się uda. Co w przypadku tych młodszych dzieci nie jest łatwe.
Ciekawa zabawka, niby nic a potrafi malucha zająć na długi czas. Fajne jet to, że może się nią bawić naraz kilka dzieci.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Klaudia Łopatka
Klaudia Łopatka

2015-10-04 23:24

Długie zabawy!

Ta zabawka gwarantuje wiele godzin zabawy nawet dla mniejszych dzieci niż 18 msc. Zanim kupiłam tą zabawkę, córka zainteresowała się nią w przychodni gdy czekałyśmy na szczepienie. Miała wtedy 9 miesięcy. Zabawa tak ją pochłonęła, że nawet nie marudziła przez 2 godziny czekania. Oczywiście młodsze potrzebować będą pomocy, jednak ruchome, kolorowe figury przykują uwagę malca, zaś ograniczone ruchy sprawiają, że dziecko chce sprawdzić i odkryć inne możliwości. Cena zabawki minimalna gdy przeliczyć na czas spędzony na zabawie. Może nie ma zbyt wiele możliwości, jednak przy chęci można nauczyć dziecko kolorów i kształtów.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Alicja Filipkowska
Alicja Filipkowska

2015-07-28 21:31

może być

Kolejka Mula jest zabawką bardzo kolorową, skupiającą wzrok dziecka. Jest dobrze wykonana i stabilna. Gra bardzo rozwijająca, świetna dla nieco starszych dzieci, wydaje mi się, że dla rocznego dziecka będzie idealna. Ja kupiłam ją dla pół rocznego i szybko się nią nudził.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Urszula Giżycka
Urszula Giżycka

2015-07-23 13:12

bardzo przydatna

Mój synek jest już trzecim dzieckiem, które bawi się ta zabawką. A mimo tego, ona wciąż wygląda jak nowa, co niewątpliwie świadczy o jakości materiałów, z której została zrobiona. Zabawka uczy skupienia i koncentracji, bowiem wymaga nie lada wysiłku, aby niespełna roczne dziecko przesuwało koraliki. Zajmuje synka na długie chwile, doskonała do rozwijania zdolności manualnych maluchów. Szczerze polecam!

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Katarzyna Wasilewska
Katarzyna Wasilewska

2015-06-28 15:41

Jedno z najlepszych laboratoriów jakie trafiłam

Jakiś czas temu kupiłam laboratorium w sklepie w promocji. Później pojechałam do IKEI i zobaczyłam to cudo. Szybko oddałam w prezencie stare laboratorium i kupiłam to. Super! Porządna jakość. Szkoda tylko, że nie można tego złożyć i zajmuje tyle miejsca. Ale coś za coś :)

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Kamila Biegun
Kamila Biegun

2015-03-31 00:57

świetna

Kolejka jest to świetna zabawka za przystępną cenę. mamy ją od 2 tygodni, ale już widzę, że jest super. potrafi zająć moje dziecko nawet na pół godziny , a to naprawdę graniczy z cudem. oprócz przesuwania elementów, mój syn namiętnie je liczy.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Justyna Cygan
Justyna Cygan

2015-03-28 08:00

polecam

super zabawka,uczy motoryki małej rączki, starsze dziecko możne liczyć kostki, uczyć się z rodzicem kolorów, zabawka jest dość ciężka ale położona na powierzchni stoi stabilnie, potrafi zająć dziecko na dłużej - u nas sprawdziła się dopiero po pół roczku bo wcześniej nie bardzo interesowała córkę

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Mariola Kłusek
Mariola Kłusek

2014-12-31 23:10

może być

Fajna, niedroga i pomysława zabawka. U nas jednak córcia nie potrafi się nią zająć na dłużej, podejdzie przełoży jeden czy dwa klocki i bierze inna zabawkę, może jeszcze przyjdzie czas że się nią bardziej zainteresuje. Zabawaka jest ciężka więc raczej przeznaczona do zabawy wyłącznie na podłodze.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Dominika Niemczuk
Dominika Niemczuk

2014-11-30 23:20

Świetny produkt

Zabawka jest bardzo popularna już od wielu lat. Jest nawet w poczekalni u naszego pediatry ;) Bardzo proste rozwiązania a doskonale wpływają na zdolności manualne maluszka. Uwielbiam tego typu zabawki. Polecam nawet dla młodszych dzieci

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Joanna Olaszek
Joanna Olaszek

2014-11-28 00:23

Świetna

Świetna zabawka, łączy w sobie dwie idealne funkcje, nie wydaje dźwięków i zajmuje malucha na dużej. Jest bardzo dobrze wykonana jak zresztą wszystkie zabawki IKEA. Pozwala rozwijać zdolności manualne dziecka.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Sylwia Sadlak
Sylwia Sadlak

2014-11-03 09:05

bdb

Zabawka, którą można spotkać w aptece, przychodni i nie tylko, tak naprawdę dostępna w różnych wariantach i kombinacjach, mniejsza i większa od różnych producentów. Jest genialna w swej prostocie. Bez problemu zaciekawi każde dziecko, które dzięki niej będzie doskonaliło swoje zdolności manualne i myślenie. Uczy cierpliwości, kolorów i kształtów - wszystko zależy od wyobraźni dziecka i rodziców. Gdy idziemy do przychodni mój synek zawsze chętnie się nią bawi.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Justyna Wojtycza
Justyna Wojtycza

2014-10-27 09:37

super

Jest to zabawka z wielu drewnianych jakie zagościły w naszym domu. zabawka jest super i potrafi zająć dziecko na długi czas, do kupienia w każdej Ikei, zabawka jest stosunkowo ciężka więc trzeba uważać aby dziecko samo jej nie podnosiło u nas służyła do zabawy na podłodze właśnie z obawy iz ze stołu może spaść i zrobic krzywkę dziecku. Łatwa w utrzymaniu czystość.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Martyna Kowalska
Martyna Kowalska

2014-10-02 23:11

Najlepsze z najlepszych

Ta zabawka to klasyk - powinna się znaleźć w każdym domu. Uczy dziecko koncentracji, cierpliwości i przestrzennego myślenia. Jest bardzo dobrze wykonana i kolorowa - przyciąga wzrok. Jej dodatkowym atutem jest niska cena - a to rzadkość wród zabawek drewnianych. Polecam wszystkim mamom.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Iza Szulwic
Iza Szulwic

2014-09-17 11:19

Bardzo pomysłowa

Stabilna zabawka dzieki czemu dziecko samodzielnie stara sie pzrelozyc klocki z jednego miejsca na drugie , uczy sie rowniez liczyc i poznaje kolory, zabawka jest dosc duza i ciezka dlatego zeby ja zabrac ze soba w podroz to nie za bardzo ale do zabawy w domu jest super

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Ząbek
Ewelina Ząbek

2014-09-11 09:05

;)

kolorowa i cieszy oko...uczy zarówno kolorów,liczyć a takze cierpliwosci i pomyslowosci...moje dzieci bardzo ją lubią

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Szczepańska
Ewelina Szczepańska

2014-09-08 20:24

OK

Zabawkę tę można spotkać w większości aptek w kąciku dla malucha. My mamy ją również w domu. Zabawa polega na przekładaniu drewnianych klocków po metalowych pręcikach. Może zająć dziecko na długo i uczy cierpliwości. cena zabawki jest bardzo przystępna.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?