Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Ile powinna trwać kąpiel dziecka? Radzi Paweł Zawitkowski na warsztatach Johnson's - film

| aktualizacja: 09.09.2016 | 0

Kąpiel dziecka zajmuje rodzicom średnio 20-25 minut. Paweł Zawitkowski krytykuje taką długość kąpieli! Krócej czy dłużej? Sprawdź, ile powinna trwać kąpiel niemowlęcia.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)

Zobacz inne z serii Paweł Zawitkowski, fizjoterapeuta radzi: (8):

W ostatni wtorek eksperci akcji So Much More prowadzonej przez markę Johnson’s podzielili się z dziennikarzami Babyonline.pl swoją wiedzą. Celem warsztatów jest propagowanie wiedzy wśród położnych, rodziców i dziennikarzy na temat wielozmysłowej stymulacji dziecka.

Zobacz, jak fizjoterapeuta Paweł Zawitkowski w zaskakujący sposób obala mity dotyczące kąpieli. Zdziwisz się, gdy dowiesz się, jak długą kąpiel zaleca ekspert. Sprawdź, czego oczekuje niemowlę podczas kąpieli. Czy wiesz, że patrząc na kąpiel pod kątem stymulacji rozwojowej, jest ona traktowana jako jeden z najlepszych procesów terapeutycznych?

Ważnym elementem warsztatów była część prowadzona przez Agnieszkę Machnio, wieloletnią ekspertkę marki Johnson's (z wykształcenia położną). W rzetelny sposób, uwzględniając wyniki badań, opowiadała o tym, jak dbać o skórę dziecka w pierwszych latach jego życia. 

Zobacz też: 10 rzeczy, które pomagają noworodkowi przystosować się do życia po drugiej stronie brzucha
 
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?