Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Toys R Us


kategoria:

Zabawki kreatywne


Autor: Joanna Walczak
Ocena:
3 oceny

Cena: 29,99 zł
Opis produktu

Toys"R"Us, Kolorowanki w rolce Imaginarium

Kolorowanki w rolce Imaginarium Toys"R"Us sprawią, iż malowanie nie będzie miało końca! Na rolce znajduje się ponad 9 metrów kolorowanek. Do rolki dołączonych jest 6 kredek. Taki zestaw znakomicie rozwija wyobraźnię dziecka, gdyż pozostawia przestrzeń nie tylko do własnego doboru kolorów, ale też dorysowania np. własnych postaci.

Gdzie można kupić: sklep internetowy toysrus.pl
Oceny użytkowników produktu 

Toys"R"Us, Kolorowanki w rolce Imaginarium

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Radek Willecki
Radek Willecki

2017-11-24 16:17

Polecam

W naszych kolorowankach szybko kończą się strony. Drukowane kartki zaś fruwają wszędzie. Kolorowanka w rolce jest idealnym rozwiązaniem w naszym przypadku. Możemy wspólnie spędzać przy niej czas. Przy większych spotkaniach rodzinnych przy kolorowance zasiada grono dzieci i wspólnie tworzą.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Wiesława Tomaszewska
Wiesława Tomaszewska

2017-08-25 10:24

dla małego artysty

Kolorowanki w rolce to świetna zabawa dla dzieci, które uwielbiają kolorować. Jest też świetnym rozwiązaniem dla rodzica. Zamiast drukować co chwilę nowe rysunki do kolorowania dają dziecku długą rolkę z rysunkami. Rolka starcza na naprawdę długi czas. Gorzej gdy dziecku szybko nudzi się kolorowanie jednego rysunku, albo nawet kilku w jednym rulonie. Problemem może tez być rozwijanie rulonu. Niekiedy dzieci nie chcą odcinać pojedynczych rysunków bo wielką frajdę sprawia im właśnie kolorowanie prosto z całego rulonu. Wówczas ciężko utrzymać papier żeby się nie zwijał. Często papier jest pozaginany, podniszczony od przenoszenia, przechowywania. Ale to wszystko już zależy od dziecka, jego wieku i sposobu przechowywania.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Izabela Borusińska
Izabela Borusińska

2017-05-24 22:08

Dla młodego Picasso

Zdecydowanie bardzo fajny prezent. Dla dzieci, które lubią malowanki i wszelkie rysunki. Dziecko może malować jak tylko chce i ćwiczyć swoją wyobraźnię i kreatywność. Oczywiśćie doskonali umiejętności motoryczne. Długa malowanka starcza na długo.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?