Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Najpopularniejsze imiona dla chłopców w 2016 roku – ranking wg województw

| aktualizacja: 01.11.2016 | 0

Sprawdź, jakie imiona dla chłopców rodzice najczęściej wybierają w 2016 roku. Mamy dla was ranking najpopularniejszych imion męskich z podziałem na poszczególne województwa.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(5)
najopularniejsze imiona dla chłopców
fot. Babyonline.pl
Jak wybrać imię dla chłopca? Możesz sprawdzić imiona dla chłopców w tym rankingu najczęściej nadawanych imion męskich w pierwszym półroczu 2016 roku i zobaczyć, czy twój typ jest na liście.

Podobają ci się popularne imiona dla chłopców? Ten ranking jest dla ciebie. Jeśli jednak szukasz męskiego imienia, które jest rzadko spotykane spójrz na tę listę najrzadziej nadawanych imion w 2015 roku

Jeśli masz problem z wyborem imienia dla syna, przejrzyj naszą bazę danych i zapoznaj się znaczeniem imion. Możesz też rozwiązać nasz test: Jak wybrać imię dla dziecka?

Wiadomo, że wybór imienia dla dziecka to jedna z najważniejszych decyzji rodziców, bo imię wpłynie na całe życie dziecka. Za każdym imieniem kryje się jakaś historia: może nosił je ukochany dziadek chłopca, a może ulubiony aktor mamy? Może chcecie nazwać syna po ślicznym dziecku sąsiadów albo szukacie takiego imienia, którego nikt inny w klasie waszego dziecka nie będzie nosił. W naszej bazie imion znajdziecie kopalnię inspirujących imion dla chłopców.

Zobacz też: Najpopularniejsze imiona dla dziewczynek w 2016 roku - ranking wg województw
 

Najpopularniejsze imiona dla dzieci z podziałem na województwa:

1 2 3 4 5 6 .. 17 Następna
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?