Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Najpopularniejsze imiona dla chłopców 2016 - ranking imion. FILM

| aktualizacja: 01.02.2017 | 0

Zobacz ranking najpopularniejszych imion dla chłopców w 2016 roku i sprawdź, czy imię Twojego syna jest na liście!

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)

Zobacz inne z serii Najpopularniejsze imiona - zobacz filmowe hity (5):

Najpopularniejsze imiona dla chłopców w 2016 roku wg rankingu stworzonego przez Ministerstwo Cyfryzacji na podstawie danych zgromadzonych w bazie PESEL. W tym roku na liście najpopularniejszych imion męskich jest niespodzianka na pierwszym miejscu - tego chyba nikt się nie spodziewał! Sprawdź, czy imię twojego syna znalazło się na liście 10. najczęściej nadawanych imion męskich w 2016 roku.

Zgodnie z polskim prawem imię dla dziecka może mieć formę zdrobniałą i nie musi być polskie, nie może jednak ośmieszać dziecka. Dla wielu rodziców ważne jest także znaczenie imienia, które wybierają dla dziecka. Kliknij w ten obrazek, żeby sprawdzić znaczenia imion w naszej Księdze imion dla dzieci:Tegoroczny ranking najpopularniejszych imion dla chłopców przyniósł zmiany, kto będzie na pierwszym miejscu? I czy lista Ministerstwa pokrywa się z rankingiem najpopularniejszych imion dla dzieci tworzonym przez Was? Sprawdź!

Wybór imienia dla dziecka to decyzja, która spędza sen z powiek wielu rodziców oczekujących dziecka. Względy, którymi się kierujemy są różne - niektórzy z nas wybierają imiona zgodne z tradycją rodzinną lub aktualną modą, inni szukają imion rzadko nadawanych, tak żeby dziecko nie miało zbyt wielu imienników w przedszkolu i szkole. 

Zobacz też:
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?