Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Najpopularniejsze imiona dla dziewczynek 2016 - ranking imion. FILM

| aktualizacja: 01.02.2017 | 0

Czy imię Twojej córki jest na liście najpopularniejszych imion dla dziewczynek w 2016 roku? Sprawdź w najnowszym rankingu Ministerstwa Cyfryzacji!

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)

Zobacz inne z serii Najpopularniejsze imiona - zobacz filmowe hity (5):

Najpopularniejsze imiona dla dziewczynek w 2016 roku wg rankingu stworzonego przez Ministerstwo Cyfryzacji to wydarzenie, na które czekamy co roku - czy coś się zmieniło na pierwszych miejscach? Ministerstwo przygotowuje listę najczęściej nadawanych imion na podstawie danych zgromadzonych w bazie PESEL. utworzonym przez nasze czytelniczki. Jesteś ciekawa, czy imię twojej córeczki znalazło się na liście 10. najczęściej nadawanych imion żeńskich w 2016 roku? Zobacz nasz film i sprawdź!

Jeśli dopiero szukasz imienia dla córki, czy wiesz, że w polskim prawie nastąpiły zmiany w 205 roku i teraz możesz już nadać dziecku imię zdrobniałe (np. Zosia zamiast Zofia), a nawet obcojęzyczne? Wybierając imię dla dziecka kierujemy się różnymi względami. Jeśli masz już swoje typy imion dla dziecka, sprawdź ich znaczenie,  w naszej Księdze imion dla dzieci (kliknij w obrazek):Możesz też wziąć udział w naszej zabawie i współtworzyć z innymi czytelniczkami Babyonline.pl ranking najpopularniejszych imion dla dzieci. Sprawdź, czy jego wyniki pokrywają się z listą Ministerstwa.

Jeśli wolisz imiona mniej popularne, koniecznie sprawdź najnowszą listę imion rzadko nadawanych.

Zobacz też:
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?