Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Dzień Matki i Dzień Dziecka w Myślęcinku - 25.05 - 1.06, Bydgoszcz

| aktualizacja: 24.05.2013 | 0
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
logo, myślęcinek, park, zoo
Zapraszamy do Bydgoszczy na liczne atrakcje dla dzieci i rodziców.
Zapraszamy dzieci i rodziców na kolejne spotkanie do Ogrodu Fauny Polskiej.
25 maja o godz. 14.00 będziemy wspólnie świętować Dzień Matki. Nie liczcie na nudę i brak zajęcia. Czekają na Was zabawy sprawnościowe i umysłowe związane z wiedzą o zwierzętach.
 
Punktualność mile widziana, bo czas na wykonanie zadań na specjalnych kartach jest określony - to tylko godzina. Prosimy o zabranie ze sobą długopisów.
 
Aby wziąć udział w spotkaniu wystarczy kupić bilet rabatowy dla uczestników w cenie: dorośli 7 zł, dzieci 5 zł,  sprzedawany jedynie w czasie trwania zabawy. Dzieci do lat 3 wchodzą za darmo. Planowany czas trwania imprezy to ok. dwie godziny.
 
Na koniec odbędzie się tradycyjne losowanie nagród, a na mamy czekać będzie mała niespodzianka.

Zabawy, pokazy, lunapark – między innymi te atrakcje czekać będą na dzieci podczas festynu rodzinnego „Bądźmy razem”, który odbędzie się w sobotę 25 maja na Różopolu.
 
Impreza z okazji Dnia Dziecka rozpocznie się w samo południe i potrwa do godziny 17. Zapraszamy przedszkolaków, dzieci ze szkół podstawowych, gimnazjalnych, ośrodków szkolno–wychowawczych oraz ośrodków objętych opieką Caritasu z terenu całej diecezji. Na uczestników czeka moc atrakcji: gry, zabawy, pokazy, lunapark i poczęstunek. Każde dziecko otrzyma także upominek. Imprezę poprowadzi Jurek Paterski. Na scenie wystąpią młodzieżowe zespoły muzyczne i taneczne. 
 
Festyn odbędzie się pod honorowym patronatem biskupa Jana Tyrawy i prezydenta  Bydgoszczy Rafała Bruskiego.
 
Organizatorami przedsięwzięcia są: Caritas Diecezji Bydgoskiej, Miasto Bydgoszcz – reprezentowane przez Leśny Park Kultury i Wypoczynku w Bydgoszczy, Bydgoski Ośrodek Rehabilitacji, Terapii Uzależnień i Profilaktyki „BORPA”, Pałac Młodzieży, Komenda Wojewódzka i Miejska Policji w Bydgoszczy, Straż Miejska w Bydgoszczy, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bydgoszczy oraz Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych.

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?