Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Inglesina


kategoria:

Wózki wielofunkcyjne


Ocena:
2 oceny

Cena: 3000 zł
Opis produktu

Inglesina, Wózek Classica

Retro wózek na chromowym podwoziu Balestrino o bardzo dużych kołach. Występuje w wersji głębokiej i głęboko-spacerowej. Dzięki wytwornej konstrukcji, zainspirowanej stylem charakterystycznym dla królewskiego dworu brytyjskiego wózek ten stał się wzorem elegancji i dobrego smaku. Dbałość o detale (m.in. rączka pokryta prawdziwą skórą) przy tworzeniu tego modelu i korzystanie z tradycji rękodzieła podczas jego produkcji sprawiły, że jest on idealnym miejscem wypoczynku małego dziecka, gwarantującym wygodę i bezpieczeństwo. Model Classica zaprojektowany jest z myślą o tych, którzy szukają rzeczy prestiżowych, wartych podziwu i zapamiętania.
Wymiary gondoli: dł. 81 cm; szer. 37 cm; gł. 22 cm. Waga podwozia: 10,7 kg; waga gondoli: 7,8 kg.
Oceny użytkowników produktu 

Inglesina, Wózek Classica

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2016-02-24 14:04

Wózek z wyższej półki

Bardzo solidnie wykonany, bezpieczny i wygodny dla dziecka. Ma duże koła dzięki czemu z łatwością można go prowadzić, jest stylowy i z klasą dla bardzo wyszukanego gustu. Znajoma zakupiła taki sam i przyznam osobiści pomimo tego że jest wytworny nie wydawałabym az tak dużej sumy dla pokazania się.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Rybicka
Ewelina Rybicka

2015-02-13 19:36

wózek

Bardzo solidny i porządnie wykonany wózek wielofunkcyjny . Idealny zarówno dla maluszka , jak i trochę większego dziecka . Stonowana , nie krzykliwa kolorystyka idealnie się prezentuje w każdej sytuacji i otoczeniu . Wózek godny polecenia dla nowoczesnych rodziców .

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?