Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Italian Fashion


kategoria:

Odzież dla ciężarnych


Autor: Italian Fashion
Ocena:
2 oceny

Cena: 49,50 zł
Opis produktu

Italian Fashion, Koszula nocna do karmienia Felicita

Koszula do karmienia Felicita marki Italian Fashion została wykonana z miękkiej i delikatnej bawełny (100%) z myślą o kobietach karmiących oraz o kobietach w ciąży.
Góra koszuli została tak zaprojektowana, aby ułatwić dostęp do piersi, dzięki czemu szybko nakarmisz swoje dziecko. Kobiecym akcentem w tym modelu jest nadruk delikatnych kropeczek na spokojnych pastelowych kolorach. Koszula Felicita, zapewni wygodę oraz piękny wygląd. Dostępna jest w różnych kolorach.

Gdzie można kupić: sklep internetowy italianfashion.pl
Oceny użytkowników produktu 

Italian Fashion, Koszula nocna do karmienia Felicita

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Barbara Tchórzewska
Barbara Tchórzewska

2017-01-24 12:22

U mnie się sprawdziła.

Przede wszystkim wykonane z fajnego materiału. Koszula nocna do karmienia Felicita jest idealna dla mam karmiących. Wygodnie możemy pokarmić w nocy naszego szkraba. Nie mamy guzików, więc nie ma obawy, że którym urwie nasze dziecko.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Paulina
Paulina

2017-01-19 13:39

Polecam

Bardzo chciałam karmić piersią, a nocne karmienie miałam wrażenie, że trwa całą noc. Moje koszule do karmienia tylko mi to utrudniały, gdyż guziki same się rozpinały, albo miałam problem z rozpięciem, akurat wtedy, gdy dziecko niecierpliwiło się leżąc u mnie na rękach. Ta koszula nocna okazała się idealna. Brak guzików ułatwiał nam karmienie. Do tego jest miękka, wygodna, a przede wszystkim ładna, kobieta w końcu może poczuć się atrakcyjnie

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?