Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Sanofi


kategoria:

Kosmetyki do twarzy


Pojemność: 40 ml/g
Autor: Anna Parcheta
Ocena:
0 ocen

Cena: 45 zł
Opis produktu

Iwostin Capillin, Serum przeciwzmarszczkowe na naczynka

Laboratorium Iwostin wzbogaciło serię Iwostin Capillin®, dedykowaną skórze naczynkowej o specjalistyczny preparat - Serum przeciwzmarszczkowe na naczynka Iwostin Capillin®. Dzięki bogactwu wyselekcjonowanych składników aktywnych, serum wykazuje podwójne działanie: zmniejsza zaczerwienienia i widoczność naczynek (Neutrazen™, Pronalen Aesculus), jednocześnie redukując zmarszczki (AquaJuve Q MIX, betaina, witamina C). Preparat powstał we współpracy z dermatologami.
Dzięki zawartym w preparacie składnikom aktywnym, Serum przeciwzmarszczkowe na naczynka Iwostin Capillin® stanowi wielowymiarową kurację, dopasowaną do potrzeb dojrzałej skóry naczynkowej. Skuteczność preparatu została potwierdzona w licznych badaniach aparaturowych, przeprowadzonych w Niezależnym Instytucie Badawczym, które wykazały:
 
  • zmniejszenie zaczerwienienia skóry już po pierwszej aplikacji1
  • zmniejszoną widoczność rozszerzonych naczyń krwionośnych2
  • zmniejszenie widoczności zmarszczek3 poprzez redukcję ich długości4 i głębokości5
1na podstawie badania aparaturowego, po 1h od aplikacji, u 10 z 10 badanych osób, kamera VisioFace®RD
2na podstawie badania aparaturowego, u 8 z 10 badanych osób, kamera VisioFace®RD
3na podstawie badania aparaturowego, u 5 z 10 badanych osób, kamera VisioFace®RD
4na podstawie badania aparaturowego, redukcja długości zmarszczek średnio o -11% u 10 z 10 badanych osób, aparatura Visioline®VL 650
5na podstawie badania aparaturowego, redukcja głębokości zmarszczek średnio o - 8% u 10 z 10 badanych osób, aparatura Visioline®VL 650


Gdzie można kupić: www.cefarm24.pl
Ocena redakcji produktu 

Iwostin Capillin, Serum przeciwzmarszczkowe na naczynka

ocena całościowa

Początkowo myślałam, że to serum nie jest dla mnie. Na opakowaniu jest przecież napisane, że jest przeznaczone do cery naczynkowej, a ja nigdy nie miałam problemu z pękającymi naczynkami. Do wypróbowania tego kosmetyku przekonał mnie jednak eksperyment, który zobaczyłam podczas prezentacji produktu. Gdy piękna świeża róża została na chwilę zanurzona w ciekłym azocie, a potem uderzono nią o blat stołu, kwiat po prostu roztrzaskał się na drobne kawałki tak, jakby był zrobiony z bardzo kruchego szkła. Ekspertka wyjaśniła, że bardzo podobnie rzecz się ma z naszą cerą, która wystawiona na działanie niskich temperatur i wiatru, staje się bardziej delikatna, krucha, a naczynka – osłabione. Serum Iwostin ma właśnie za zadanie przeciwdziałać temu i zabezpieczać skórę przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych. Ponieważ zimą zawsze mam ogromny problem z przesuszoną i podrażnioną skórą na twarzy, pomyślałam, że jest to jednak produkt dla mnie. Serum nakładałam regularnie rano i wieczorem, po czym po upływie pół godziny wklepywałam w twarz krem na dzień lub na noc. Muszę przyznać, że ten kosmetyk to dla mnie jedno z najbardziej pozytywnych zaskoczeń – przez całą zimę nie miałam żadnych problemów z cerą. Zero przesuszeń, podrażnień czy zaczerwienień. Zawsze w okresie zimowym na moich policzkach pojawiały się suche, czerwone i nieestetycznie wyglądające plamy, w tym sezonie mogłam o nich całkowicie zapomnieć. Wydaje mi się też, że skóra na mojej twarzy jest gładsza i lepiej wypielęgnowana. Produkt ma jeszcze jeden plus – działanie przeciwzmarszczkowe, a to z pewnością cecha, której wiele z nas poszukuje w kosmetykach. Serum Iwostin na pewno na długo zagości na mojej półce.

Oceny użytkowników produktu 

Iwostin Capillin, Serum przeciwzmarszczkowe na naczynka

 (0)

Jeszcze nikt nie dodał oceny o tym produkcie.

Zaloguj się i dodaj opinię
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?