Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Wydawnictwo Dwie Siostry


kategoria:

Dla przedszkolaków (3-6)


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
0 ocen

Cena: 29, 90 zł
Opis produktu

Jae-hyuk Cha i Eun-young Choi, 5 złotych

Książka "5 złotych" według koncepcji Jae-hyuk Cha i Eun-young Choi to przepiękna książka obrazkowa, z której dowiecie się, ile jest warte 5 złotych. 
 "5 złotych" to subtelna, ciepła i pełna humoru opowieść o dziecięcym postrzeganiu świata, stworzona przez dwoje utalentowanych koreańskich artystów.

Eun-young Choi (ur. 1978 w Korei) po ukończeniu projektowania graficznego na Wonkwang University pracowała jako animatorka 3D i specjalistka od efektów specjalnych. Od 2006 roku ilustruje książki dla dzieci. W 2016 roku jej prace pokazano na wystawie Bologna 2016 Selected Illustrators. Często pracuje z mężem, Jae-hyuk Cha – oprócz "5 złotych" stworzyli razem "La couleur du secret", "Mute" i "The Talkative Moon".

Jae-hyuk Cha (ur. 1971 w Korei) ukończył projektowanie graficzne na Wonkwang University, a potem przez 10 lat pracował w public relations i reklamie. Kiedy został ojcem, zaczął pisać dla dzieci. Stara się unikać długich zdań. Często pracuje z żoną, Eun-young Choi – oprócz "5 złotych" stworzyli razem "La couleur du secret", "Mute" i "The Talkative Moon".

Dane wydawnicze
Przedział wiekowy: 3+
ISBN 978-83-65341-26-6
Format: 19 x 23,50 cm
Oprawa: twarda
Objętość: 44 strony
Termin wydania: 22 lutego 2017

Gdzie można kupić: księgarnia internetowa Wydawnictwa Dwie Siostry
Oceny użytkowników produktu 

Jae-hyuk Cha i Eun-young Choi, 5 złotych

 (0)

Jeszcze nikt nie dodał oceny o tym produkcie.

Zaloguj się i dodaj opinię
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?