Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Historia tego chłopca wstrząsnęła światem. Zobacz, jak dziś wygląda!

| aktualizacja: 01.02.2017 | 0

To zdjęcie poruszyło miliony internautów. Dziś Hope ma trzy lata i wygląda zupełnie inaczej niż na zdjęciu sprzed roku. Poznaj jego wzruszającą historię!

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
Duńska wolontariuszka Anja Ringgren Loven uratowała nigeryjskego chłopca
fot. Facebook/Anja Ringgren Loven
Rok temu pisaliśmy o duńskiej wolontariuszce Anji Ringgren Lovén, która uratowała nigeryjskiego chłopca przed śmiercią. Dwuletni maluch został posądzony o czary i wyrzucony z wioski, w której mieszkał. Przez osiem miesięcy żył na ulicy. Gdy Lovén go znalazła, był skrajnie niedożywiony i odwodniony. Zdjęcie, na którym podaje mu wodę, obiegło cały świat i poruszyło tysiące internautów.

Lovén zabrała malca z ulicy i otoczyła go opieką. Nazwała go Hope (z ang. nadzieja) i regularnie zamieszczała na Facebooku jego zdjęcia, informując obserwatorów o stanie zdrowia chłopca.

30 stycznia 2017 roku minął rok od dnia, w którym świat poznał Hope i jego historię. Lovén odtworzyła słynne zdjęcie i opublikowała je na Facebooku, pokazując, jak dziś wygląda chłopiec. Zobaczcie sami:
 

Chociaż sam pomysł odtworzenia zdjęcia sprzed roku wzbudził w nas mieszane uczucia, przemiana, jaką przeszedł chłopiec, jest niezwykła. Każde dziecko ma szansę na wspaniałe życie, jeśli tylko zostanie otoczone miłością.
 

Czytaj także: Weszła do łóżeczka córki, bo złożyła jej obietnicę
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?