Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Marzysz o córeczce? Jest jedna rzecz, której powinnaś unikać podczas seksu

| aktualizacja: 04.09.2017 | 8

Marzysz o córeczce? Jest na to sposób! Wystarczy, że będziesz pamiętać o kilku rzeczach... Zwolennicy tej metody przekonują, że działa!

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(5)
Nowo narodzona dziewczynka w łóżeczku
fot. Fotolia
Jeśli marzysz o córeczce, prawdopodobnie zrobisz wszystko, żeby zwiększyć szanse na urodzenie dziewczynki. Podobno zaplanowanie płci dziecka nie jest takie trudne – wystarczy pamiętać o kilku zasadach!

Marzysz o dziewczynce? O tym musisz pamiętać!

Dr Landrum Shettles, amerykański biolog i pionier w dziedzinie zapłodnień in vitro, zasłynął dzięki swojej metodzie pomagającej w zaplanowaniu płci dziecka. Zwolennicy Shettles’a są przekonani, że jego metoda działa aż w 75 proc. – jeśli marzysz o synku lub córeczce, wystarczy pamiętać o kilku zasadach!

Metoda Shettles’a nie jest skomplikowana. Nazywana jest również metodą owulacyjną, ponieważ żeby była skuteczna, konieczne jest ustalenie dokładnego dnia owulacji (można skorzystać w tym celu z kalendarza dni płodnych albo testu owulacyjnego). Shettles podzielił plemniki na męskie i żeńskie. Męskie są szybsze od żeńskich, ale są mniejsze, słabsze i krócej żyją. Żeńskie są powolne, ale dłużej żyją i są silniejsze.

Jeśli marzysz o dziewczynce, powinnaś kochać się ok. 2-3 dni przed owulacją. Przez tych kilka dni męskie plemniki wyginą i zostaną te silniejsze, żeńskie. Dr Shettles zapewnia, że aby zwiększyć szanse na poczęcie dziewczynki, należy uprawiać seks w pozycjach, które nie zapewniają głębokiej penetracji. Najlepszą pozycją jest pozycja misjonarska. Jest też jeszcze jedna, niezbyt dobra wiadomość: by począć dziewczynkę, kobieta powinna zapomnieć o orgazmie. Orgazm zmienia kwaśne środowisko pochwy na zasadowe, a to z kolei sprzyja męskim plemnikom i wydłuża ich żywotność.

Słyszałyście wcześniej o takim sposobie planowania płci dziecka? Wierzycie w jego skuteczność?

Zobacz także: Czy to prawda, że kobiecy orgazm ma wpływ na płeć poczętego dziecka?

Źródło: popsugar.com
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (8)
avatar

Momamo
Momamo | 2017-09-28 07:32 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Nam jest obojętne czy chłopak, czy dziewczyna. Najważniejsze dla nas, żeby dzuecko zdrowe było.

Odpowiedz

Ada
Ada | 2017-09-13 13:03 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Miałam monitoring cyklu, wiec mam pewność, kiedy była owulacja. Kochałam się w owulację, przed owulacją przez kilka dni nie. I urodziłam córkę. ???

Odpowiedz

Agusia
Agusia | 2017-09-04 09:54 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Współżyłam kilka dni przed owulacją i mam syna, teraz do poczęcia doszło w dzień owulacji. Zobaczymy co będzie. Ale te metody planowania płci wcale nie są tak genialne jak mówią. Jest też druga metoda wyznaczania płci opierająca się na 30 letnich badaniach statystycznych i ona mówi, że jest wręcz odwrotnie-w owulację rodzi się więcej dziewczynek. Więc róbcie co chcecie, ale według mnie to jest kwestia farta, który plemnik dotrze pierwszy. Poza tym trzeba by też zbadać plemniki, bo niektórzy panowie mają plemniki tylko jednego rodzaju i nie są w stanie zrobić parki...

Odpowiedz

takasa
takasa | 2017-09-02 13:49 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

z tym orgazmem to jakas totalna bzdura mialam w obu przypadkach orgazm i to nie jeden a mam 2 corki 😂

Odpowiedz

Mama córki
Mama córki | 2017-09-02 11:23 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Stosowałam tą metodę i sprawdziło się mam zdrową dziewczynkę której pragnęłam. Koleżanka ma 2 synów również pragnęła dziewczynkę zastosowała tą metodę i niebawem Przyjdzie na świat jej córeczka

Odpowiedz

Pola
Pola | 2017-09-01 21:32 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Mi mówiono że po owulacji tak Tak pod koniec dni płodnych to córka u moich koleżanek się to sprawdziło wiele razy! Jak myślicie one nie miały orgazmu

Odpowiedz Pokaż odpowiedzi

An
An | Pola | 2017-09-02 07:45 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

u mnie tez pod koniec i mam córcie a wcześniej to nam synek wyszedł. I badania obalone, u moich kolezanek to samo

Odpowiedz

A
A | 2017-09-01 19:46 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Nestety metoda tylko zwiększa szanse na poczęcie córki ale skutecznośc jej wcale nie jest aż tak duża, w przeciwnym razie planowanie łci dziecka było by pestką i każda z nas rodzilaby dziecko płci jakiej chciała. Zgodnie z nią pownnam mieć 3 córki a mam 3 synów

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?