Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

1,5 miliona wyświetleń w jeden dzień?! Ta mama wie, co robi!

| aktualizacja: 21.12.2016 | 0

Ta imponująca liczba wyświetleń mówi sama za siebie. Jak przyspieszyć poród? Pikantnym jedzeniem, herbatką z liści malin lub... Zobacz, co zrobiła ta mama!

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
Mama znalazła sposób na przyspieszenie porodu
fot. Instagram/worldstar
Istnieje wiele sposobów przyspieszenia porodu. Do najbardziej popularnych należy picie herbatki z liści malin, aktywność fizyczna czy jedzenie pikantnych potraw. Ta mama postanowiła wywołać poród metodą, której jeszcze nie widzieliśmy: twerkingiem!

Twerking przyspiesza poród

Twerking to taniec polegający na rytmicznym potrząsaniu pośladkami. Pokazywaliśmy wam filmy z ciężarnymi, które chciały przyspieszyć poród tańcem. To jednak pierwszy raz, kiedy widzimy przyszłą mamą twerkującą na szpitalnym łóżku! "Gwarantuję wam, że takiego porodu jeszcze nie widzieliście. Nigdy nie sądziłam, że będę zachęcać moją córkę do potrząsania pupą" – mówi przyszła babcia nagrywająca córkę w sali porodowej.

Jeden z komentujących zauważył, że pozycja, którą wybrała przyszła mama, jest wygodna dla wielu kobiet podczas porodu i pomaga im przy silnych skurczach.

Zobaczcie film:
 

Co myślicie o takim sposobie przyspieszania porodu? Korzystałyście z jakichś metod wywoływania porodu czy nie było takiej potrzeby? Piszcie w komentarzach!

Czytaj także: O takim porodzie marzy każda mama!
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?