Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Ta sztuczka pozwala uśpić dziecko w kilka sekund

| aktualizacja: 03.11.2017 | 1
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(3)
Jak uspokoić płaczące dziecko?
fot. screen
Mama umieściła w sieci wideo, by pokazać, jak można szybko uspokoić dziecko. Z pewnością pomoże to innym rodzicom!
Lauren Sessions jest pielęgniarką i mamą 4-letniej Dalani. Gdy siostra kobiety przebywała w szpitalu, ta zajmowała się jej 3-tygodniowym synkiem. Malutki A'mire ciągle płakał, a Lauren próbowała różnych sposobów, by go uspokoić. Nagle przypomniała sobie metodę, jaką stosowała, by uspokoić swoją córeczkę.

Prosta sztuczka

Kobieta nagrała filmik, by pokazać tę sztuczkę i pomóc innym rodzicom. A'mire jest trzymany "jak fubolowa piłka", a kobieta buja go delikatnie. Wszytko, odbywa się w łazience przy odkręconej wodzie. Pielęgniarka zapewnia, że odgłos wody lejącej się z kranu relaksuje noworodka i pozwala mu spokojnie usnąć.

Zgłoś się i testuj: zdobądź 1 z 1000 opakowań mleka następnego NAN OPTIPRO® Plus 2.

Rodzice potwierdzają: To działa!

Filmik obejrzały miliony rodziców, a Lauren otrzymała wiele wiadomości z podziękowaniami od ludzi, którzy w końcu znaleźli sposób, by uspokoić i uśpić swoje dziecko. Przekonajcie się same, jak to działa:

Podręcznikowych metod usypiania niemowląt nie brakuje, jednak nie zawsze one działają. Rodzice poszukują coraz to nowych sposobów. Czy to źle? Oczywiście, że nie! Każdy rodzic ma prawo znaleźć swoją metodę. Warto jednak pamiętać, że częste zmienianie sposobu uspokajania może "rozbić" maluszka jeszcze bardziej. Zawsze daj dziecku czas "zapoznać" się z nowym zwyczajem. Obierając nową metodę usypiania, weź pod uwagę także to czy nowy sposób na dłuższą metę nie będzie dla was większym utrudnieniem niż pomocą.
 

Zobacz także:
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (1)
avatar

Ot ola
Ot ola | 2017-11-04 11:57 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Nie podoba mi się że trzecie tym dzieckiem i trzyma je główka w dół i to jest pielęgniarka , dziękuję bardzo . Mój wnuk , a także moje , już dorosłe dzieci , najczęściej usypialy przy włączonym odkurzaczu . Ta metoda też może jest dobra , nie testowałem .

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?