Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Jak to jest być w ciąży? Zabawny rysunkowy pamiętnik dla nienarodzonej córeczki

| aktualizacja: 19.04.2016 | 0

Być w ciąży to jeść ogórki ze słoika stojącego na dywanie, mieć dziwaczne zachcianki, usłyszeć słowa, których nigdy się nie zapomni, na przykład "To dziewczynka!"

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
Ciąża, zwłaszcza pierwsza, to mnóstwo nowych emocji, wrażeń, wspomnień.  Szkoda, by to wszystko przepadło! Graficzka i ilustratorka Macha czyli  Marie-Charlotte Yao z Francji postanowiła je … narysować.

– Ciągle znajduję się w nowych, czasem dość nietypowych sytuacjach. Pojawiają się nieznane dotąd myśli i emocje. Chciałabym, je zapamiętać, dzielić się nimi. Jako ilustratorka nie mogłam znaleźć lepszego sposobu, by to wszystko wyrazić  –  pisze na swojej stronie internetowej Macha.
Ilustrowany pamiętnik chce kiedyś pokazać swojej nie narodzonej jeszcze córeczce.

Polecamy także:
Kalendarz ciąży - tydzień po tygodniu

Być w ciąży:
... jeść pikle na dywanie... móc liczyć na wygodę – od czasu do czasu ;-)


... usłyszeć słowa, których nigdy się nie zapomni


Autorka ilustracji jest teraz w 6 miesiącu ciąży. Rysunków będzie więcej. Można je oglądać na jej stronie internetowej oraz na Facebooku.Rysunkowy pamiętnik Machy robi karierę w internecie. Pisały o nim serwisy  Bored Panda, The Huffington Post,  pojawił się także na Demotywatorach i w wielu innych miejscach. Nic dziwnego - to świetny pomysł!

Jesteś albo niedawno byłaś w ciąży?
W jakikolwiek sposób (za pomocą słów, zdjęć, rysunków, filmów albo jeszcze inaczej) dokumentujesz swoje wrażenia?  Podziel się tym z nami. Czekamy na Twój komentarz. Możesz też wysłać wiadomość na adres bturska@edipresse.pl

Zobacz także:
Ciąża dzień po dniu - w niecałą minutę!
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?