Babyonline.pl
 
 
Gry

Jak ubrać dziecko na zimowy spacer? - film

| aktualizacja: 05.01.2016 | 1

Zima w pełni, ale to nie oznacza, że musisz zrezygnować ze spacerów z dzieckiem. Wystarczy, że odpowiednio ubierzesz malucha. Obejrzyj film i zobacz, jak ubrać dziecko na długi zimowy spacer.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
Na dworze chłodno i wietrznie? A może właśnie zaczął prószyć śnieg? Czy to powody, by zrezygnować ze spaceru z dzieckiem? Niekoniecznie. Jeżeli temperatura nie spadła poniżej -10 stopni, nie zacina deszczem i nie wieje halny, spokojnie możesz zabrać brzdąca na dwór. Przecież taki zimowy spacer to mnóstwo zabawy zarówno dla dziecka, jak i dla mamy, zwłaszcza jeśli to pierwsza zima malucha i pierwszy śnieg, który zobaczy.

Przed wyjściem zadbaj tylko o odpowiednie ubranie dla dziecka. No właśnie, odpowiednie, to znaczy jakie? Gruba puchowa kurtka lub kombinezon? A może lepiej kilka cieńszych warstw odzieży? Obejrzyj film i zobacz, jak najlepiej ubrać dziecko na zimowy spacer.
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (1)
avatar

justa
justa | 2017-01-07 19:28 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Przede wszystkim warto zadbać o to, żeby maluch miał dobre buty, ciepłe a jednocześnie wygodne i oddychające. Ja kupuję mojej małej buty od polskich producentów w sklepie Krasnal. Są solidne i dobrze wyprofilowane dla rozwijających się stóp małych dzieci

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?