Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Jak wygląda życie z dziećmi? Zobacz rysunki które zdradzają prawdę

| aktualizacja: 02.09.2016 | 0

Te „zabawne” rysunki pokazują sytuacje, które wcale nas nie bawią w normalnym życiu…

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
komiks o rodzicielstwie
fot. Brian Gordon
Fajnie się czasem pośmiać, lub pożartować z „uroków” rodzicielstwa. Gdy jednak sytuacje ze zdjęć urzeczywistniają się w realnym życiu, wtedy nie jest już nam do śmiechu!

 

1. „Miejmy więcej niż 1 dziecko. Lepiej dla niego, gdy ma się z kim bawić! Tak, lepiej dla dziecka wychowywać się z rodzeństwem, ale znacie te kłótnie o wszystko? Nie dotykaj moich rzeczy, nie patrz na mnie, zostaw mnie w spokoju! To już nie jest zabawne.

Rodzeństwo - oni mogą żyć zgodnie!

2. Ludzie który nie mają dzieci, idą do pracy przygnębieni, w przeciwieństwie do tych, którzy mają małe dzieci i praca to dla nich chwila wytchnienia.


3. Ja wiem, że to smutne, że moje dzieci jak będą starsze, nie będą chciały ze mną rozmawiać. Ale dlaczego one teraz tak bezustannie gadają i nie dadzą nawet chwili spokoju?


4. Kochanie, wyglądasz na zmęczonego, może zrobisz sobie drzemkę? Nie chcę, nie lubię drzemek! Cooo? Kto nie lubi drzemek???


Do czego prowadzi krótki sen dziecka?

5. Obiecałem sobie, że nigdy, przenigdy nie uderzę moich dzieci. Ale nie obiecywałem, że za ich plecami nie będę wyrażać swojej wściekłości!Te zabawne rysunki pokazują uroki wychowywania dzieci. Niestety są prawdziwe :-) Jeżeli spodziewasz się dziecka, nie wierz w bajki, że jest cały czas słodko i przyjemnie. Kiedyś pewnie będziemy się śmiały z takich obrazków, dziś patrzymy na nie i wiemy, że to nasza rzeczywistość!

Który z rysunków uważacie za najbardziej szczery?

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?