Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Zapewnij dziecku bezpieczną przyszłość

| aktualizacja: 23.12.2014 | 0

Podobno pieniądze szczęścia nie dają. Być może to prawda, bez wątpienia jednak są potrzebne, bo mogą zapewnić twojemu dziecku spokojną i bezpieczną przyszłość. Warto więc już dziś zacząć oszczędzać.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
oszczędzanie, inwestowanie, finanse
fot. Fotolia

Polisa, lokata, fundusz inwestycyjny, rachunek oszczędnościowy – co wiesz na temat tych form oszczędzania pieniędzy? Jeśli nic albo niewiele, najwyższy czas to zmienić. Te enigmatycznie brzmiące nazwy kryją godne uwagi produkty bankowe, które pomogą ci odłożyć pieniądze na przyszłość twojego dziecka.

Kiedy zacząć oszczędzać z myślą o przyszłości dziecka?

Jeśli wydaje ci się, że masz jeszcze mnóstwo czasu, żeby zatroszczyć się o przyszłość swojej pociechy, jesteś w błędzie. Dzieci rosną bardzo szybko, a wraz z nimi ich potrzeby.  Zanim się obejrzysz twoje maleństwo skończy 18 lat, będzie chciało się usamodzielnić, pójść na dobre (i często niezbyt tanie) studia. Skąd na to wszystko wziąć pieniądze? Najlepiej z banku, w którym zaczniesz gromadzić je już dziś. Przez te kilkanaście lat na koncie twojego dziecka może urosnąć pokaźna suma, która zapewni mu dobry start w dorosłe życie, a w razie jakiegoś nieszczęścia, zabezpieczy przynajmniej podstawowe potrzeby.

Jakie formy oszczędzania oferują banki i czym one się różnią? Jak wybrać tę najlepszą? Na co zwrócić uwagę, podpisując umowę? Na wszystkie pytania znajdziesz odpowiedź na http://supermamy.limango.pl/.

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?