Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Jaki nawilżacz powietrza do pokoju dziecięcego? Podpowiadamy!

| aktualizacja: 06.02.2017 | 1
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(3)
Jaki nawilżacz powietrza dla dziecka
fot. Fotolia
Nawilżacz powietrza to prawdziwy wybawca, kiedy w pokoju dziecka jest suche powietrze. Przy katarze nieodzowny! Ale jaki nawilżacz będzie najlepszy dla dziecka? Podpowiadamy!
Jaki nawilżacz powietrza dla dziecka wybrać – oto pytanie, które stawia sobie wielu rodziców w sezonie grzewczym. Suche powietrze powoduje wysychanie śluzówki nosa, a w efekcie katar, często kaszel, problemy z oddychaniem, dlatego ważne jest, żeby powietrze w pokoju dziecka miało odpowiednią wilgotność. Nawilżacz powietrza pomoże w walce z suchym powietrzem i zapewni odpowiednią wilgotność. Jednak w sklepach jest wiele rodzajów nawilżaczy powietrza, jaki będzie najlepszy dla dziecka?

Jaki nawilżacz powietrza dla dziecka?

Wybierając nawilżacz powietrza dla dziecka, zwróć uwagę na wady i zalety różnych rodzajów nawilżaczy. Nawilżacze poprawiają wilgotność powietrza. Na rynku znajdziesz tradycyjne nawilżacze - ceramiczne naczynia zawieszane na kaloryferze – są tanie, ale działają na niewielkim obszarze i słabiej od elektronicznych nawilżaczy. Nawilżacze parowe – na prąd – pobierając dość dużo prądu, a para jest gorąca, może więc poparzyć dziecko. Do pokoju dziecięcego lepszy będzie więc nawilżacz ewaporacyjny, który zasysa powietrze z pomieszczenia – jego wadą jest jednak to, że hałasuje. Jeśli głośna praca nawilżacza może przeszkadzać twojemu dziecku w śnie, wybierz nawilżacz ultradźwiękowy – jest droższy, ale energooszczędny i cichy. Działa dzięki rozbijaniu cząstek wody ultradźwiękami.

Zobacz też:
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (1)
avatar

mamaToski
mamaToski | 2017-03-19 09:53 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Ja kupiłam Oskara marki Stadler, jest dość cichy, więc spokojnie w pokoju dziecka działa całą noc, nie wybudza małej ze snu, a dobrze nawilżone powietrze moim zdaniem w pokoju dziecka to podstawa.

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?