Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Jakim trzeba być potworem, by zrobić to ciężarnej żonie!

| aktualizacja: 04.06.2016 | 4

Nic nie usprawiedliwia tego, co zrobił ten 31-latek z Gdyni. Czy 0,5 promila alkoholu we krwi to na tyle dużo, by nie być obarczonym karą za świadomą zbrodnię?

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
mężczyzna wypchnąć balkon ciężarna żona
fot. Fotolia
Choć ta rodzina znana już była Ośrodkowi Pomocy Społecznej, nikt nie przewidział, do czego może być zdolny ten mężczyzna. Gdy świadkowie zdarzenia usłyszeli kłótnię, a potem zobaczyli wypchniętą przez męża z 2.piętra 28-latkę w ciąży, od razu wezwano karetkę i policję.

To cud, że kobieta żyje!

W mieszkaniu na 2.piętrze czasem dochodziło do sprzeczek. Sąsiedzi wiedzieli, że mężczyzna ma założoną niebieską kartę i rodzina jest monitorowana przez OPS. Oprócz małżeństwa w lokalu mieszkała także ich 3-letnia córeczka, której na szczęście nie było tego dnia razem z nimi.

Nie wiadomo, z jakiego powodu doszło do kłótni między 31-latkiem, a jego ciężarną żoną. Kobieta będąc w 5-mcu ciąży, została wypchnięta z balkonu z wysokości 7-8 metrów. To prawdziwy cud, że zarówno jej, jak i dziecku nic się nie stało. Nie odnieśli żadnych zagrażających życiu obrażeń, choć zdarzenie wyglądało naprawdę groźnie.

Jaka kara czeka agresywnego męża?

Zatrzymany mężczyzna miał 0,5 promila alkoholu we krwi. Czy to dużo? Raczej nie, nie na tyle chyba, by uznać, że był niepoczytalny i nie wiedział co robi! Jeżeli sąd tak uzna, zostanie mu postawiony zarzut usiłowania zabójstwa i zdecydowanie wyższy wymiar kary, nawet 25 lat. Jeżeli jednak zostanie potwierdzone, że 31-latek mógł być zamroczony alkoholem, może otrzymać tylko 8 lat. 

Nikt chyba tak naprawdę nie wie, co dzieje się w głowie osoby skorej do przemocy. Mężczyzna, który atakuje bezbronną kobietę i to w zaawansowanej ciąży, nie zasługuje na łagodny wymiar kary! 

Przeczytaj także: Jak kłócić się mądrze!
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (4)
avatar

elle
elle | 2016-07-04 13:15 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

omg... kto pisze te artykuły... stan upojenia alkoholowego nigdy nie wpływa na mniejszą karalnosc... porady prawne są juz od 9,99 lub darmo w internecie... wystarczy chocuaz otworzyć kodeks karny!

Odpowiedz

ula
ula | 2016-06-05 11:18 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Nie wiem po co w atrykule podali zawartosc alkoholu we krwi czy to takie istotne bo dla mnie nie postapił straszliwie i kara powinna byc surowa. I jak ktos dopuszcza sie przestepstwa to dla mnie to nie ma znaczenia czy był trzezwy pijany czy nacpany ukarac takich odrazu

Odpowiedz

Smerfeta
Smerfeta | 2016-06-05 10:29 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Na pewno wiedzial co robi !!

Odpowiedz

Aququ
Aququ | 2016-06-05 10:25 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Zamroczony? 0,5 promila? Niech nie będą śmieszni! Ten facet to psychol i tyle! Zamknąć go! Jeśli potrafił wypchnąć żonę z balkonu to co się stanie potem? Wyrzuci córeczkę? Rzuci noworodkiem?

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?