Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu

Adam i Jakub Zdrojkowscy - znane rodzeństwo opowiada o swoich aktorskich początkach - film

| 18.05.2016, aktualizacja: 20.05.2016 | 0

Znane rodzeństwo młodych aktorów - Jakub i Adam Zdrojkowscy, opowiadają nam o swoich początkach na planie filmowych i planach na przyszłość.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)

Zobacz inne z serii Znane gwiazdy o tym, jak zaczynały karierę (6):

Jakub i Adam Zdrojkowscy zaczęli być rozpoznawalni po roli Pawła i Piotrka w serialu "Rodzina zastępcza puls". Wspólnie zagrali także w serialu "Londyńczycy". Adam Zdrojkowski od 2011 roku gra w popularnym serialu Rodzinka.pl. Nam znani bracia opowiadają o początkach swojej przygody z filmem oraz o tym, czy planują związać swoją przyszłość z aktorstwem.

 

Chcesz, aby Twoje dziecko zostało gwiazdą telewizji?

Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko mogło spróbować swoich sił na planie telewizyjnym, przyjdź na Wielki Castingu MiniMini+. Impreza castingowa odbędzie się w 6 miastach: Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu i Łodzi, w weekend 21-22 maja. Laureaci zabawy wystąpią w nowym formacie muzyczno-tanecznym "Wygibajki" szykowanym przez stację na jesień. Kto wie, być może za kilka lat to właśnie Twoje dziecko będzie opowiadało w wywiadach, jak zaczynało karierę w stacji MiniMini+?

Podczas castingów dla wszystkich dzieci Rybka MiniMini przygotowała liczne atrakcje, gry, zabawy i konkursu. Dlatego 21 i 22 maja zapraszamy wszystkich fanów Rybki MiniMini - to doskonały sposób na spędzenie rodzinnego weekendu!

Więcej informacji znajdziesz na: www.casting.miniminiplus.pl.
 
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?