Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Wydawnictwo Insignis


kategoria:

Dla rodziców


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
0 ocen

Cena: 69 zł
Opis produktu

Jamie Oliver, 5 składników. Gotuj szybko i łatwo

Książka "5 składników. Gotuj szybko i łatwo" Jamie’go Olivera to lektura obowiązkowa dla wszystkich tych, którzy jeść smacznie, zdrowo, a jednocześnie nie chcą spędzać w kuchni zbyt wiele czasu. 
Jamie Oliver, łącząc na niesamowite sposoby zaledwie pięć składników, wyczarował ponad 130 zupełnie nowych przepisów, które możesz wykorzystać na co dzień i od święta. Znajdziesz tu wszystko – od sałatek i pasty, przez ciekawe pomysły na kurczaka, ryby warzywa, ryż, makarony, wołowinę i wieprzowinę, aż po słodkości.
Ta książka to maksimum smaku przy minimum wysiłku, szeroki wachlarz posiłków o różnej wartości odżywczej i mnóstwo fantastycznych inspiracji.

O autorze:
Jamie Oliver jest jednym z najpopularniejszych kucharzy na świecie, a jego książki z przepisami rozchodzą się w milionach egzemplarzy. Jamie jest właścicielem kilku restauracji. 
W 2005 roku zainicjował ruch na rzecz podniesienia jakości obiadów podawanych w brytyjskich szkołach i — dzięki kampanii Feed Me Better — przyczynił się do tego, że rząd diametralnie zmienił politykę w zakresie żywienia w szkołach, zwiększył budżet przeznaczony na ten cel i przygotował nowe, pożywne jadłospisy dla wszystkich placówek.
Obecnie Jamie współpracuje z różnymi wydawcami w Wielkiej Brytanii i poza jej granicami. Mieszka w Londynie i w Essex, ze swoją żoną Jools oraz córkami Poppy i Daisy.

Gdzie można kupić: sklep internetowy empik.com
Oceny użytkowników produktu 

Jamie Oliver, 5 składników. Gotuj szybko i łatwo

 (0)

Jeszcze nikt nie dodał oceny o tym produkcie.

Zaloguj się i dodaj opinię
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?