Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Jane


kategoria:

Wanienki i nocniki


Ocena:
3 oceny

Cena: 110 zł
Opis produktu

Jane, Grający nocnik trójfunkcyjny

Zestaw 3 w 1 jest nocnikiem, krzesełkiem oraz nakładką na deskę. Osiem melodyjek aktywowanych po wypełnieniu pojemnika płynem i odtwarzanych ciągłe, jedna po drugiej. Obudowa nocnika wyposażona jest w cztery gumowe nóżki zapobiegające ślizganiu się po gładkich powierzchniach w łazience.
Oceny użytkowników produktu 

Jane, Grający nocnik trójfunkcyjny

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Karolina Borycka
Karolina Borycka

2017-02-02 12:56

Praktyczny

Nocnik trójfunkcyjny to bardzo praktyczne rozwiązanie. Jeśli każdą rzecz kupimy z osobna to pewnie wyjdzie nas drożej niż zakup tego nocnika. Bardzo fajne zestawienie kolorów. Fatwy w utrzymaniu czystości. Dzięki temu, ze mamy tu aż osiem różnych melodyjek maluszek z pewnością chętnie będzie siadał na nocniczku. Nóżki, które zapobiegają ślizganiu się nocnika to bardzo dobry pomysł.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Patrycja Głogowska
Patrycja Głogowska

2015-02-18 08:54

funkcjonalny

Grający nocnik jest niewątpliwie bardzo funkcjonalny. bardzo łatwo się go czyści, ma wyjmowalną część. Gra nawet miłe dla ucha melodie, co działa na dziecko jako pozytywne wzmocnienie i dalej zachęca do nauki nocnikowania. Szkoda, że nie ma z tyłu oparcia. Kolorystycznie może być. Ale cena bardzo duża...mino wszystko to tylko nocnik.... chyba że jest ze złota...

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Karolina Piątek
Karolina Piątek

2015-02-16 15:39

fajny

Nocniczek widziałam w sklepie, ale wydał mi się strasznie drogi, dlatego wzięłam inny... Ten jednak zdaje się byc mocny, solidny, ma fajne antypoślizgowe nóżki, w ogóle wyglada jak miniaturowy sedes;) Ekspedientka mówiła, że ma aż 8 melodyjek;) Jest też ładny, ale czy warto dac tyle za nocnik?

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?