Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Jane


kategoria:

Wózki wielofunkcyjne


Ocena:
2 oceny

Cena: 2000 zł
Opis produktu

Jane, Wózek wielofunkcyjny Muum

Całkowicie nowy projekt firmy Jane – wózek Muum Reverse to połączenie najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa z ostatnimi trendami projektowymi. Muum jest lekki, kompaktowy i wielozadaniowy. Wielostopniowa regulacja oparcia i podnóżka zapewnia możliwość komfortowego dopasowania wózka do każdego dziecka. Siedzisko jest obszerne i można je montować zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy. Gondola po złożeniu jest płaska, więc zajmuje niewiele miejsca w bagażniku samochodu lub w domu.
Oceny użytkowników produktu 

Jane, Wózek wielofunkcyjny Muum

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Jarek Dłubak
Jarek Dłubak

2016-02-24 22:54

Bardzo solidny

Dobrze wykonany wozek wraz ze spacerowka i nosidelkiem,wszystko doskonale wywarzone,wygodne i bezpieczne dla dziecka. Wózek lekko sie prowadzi nawet po wyboistycj drogach nie jest odczuwalny dyskomfort. Wspaniala neutralna kolorystyka swietny materiał ktory jest dobry do czyszczenia

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Rybicka
Ewelina Rybicka

2015-02-13 19:38

wózek

Bardzo solidny i porządnie wykonany wózek wielofunkcyjny . Idealny zarówno dla maluszka , jak i trochę większego dziecka . Stonowana , nie krzykliwa kolorystyka idealnie się prezentuje w każdej sytuacji i otoczeniu . Wózek godny polecenia dla nowoczesnych rodziców .

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?