Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Wydawnictwo Dwie Siostry


kategoria:

Dla przedszkolaków (3-6)


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
2 oceny

Cena: 22,90 zł
Opis produktu

Janusz Minkiewicz, Od A do Z

 "Od A do Z", autorstwa Janusza Minkiewicza, to ponadczasowa książeczka, dzięki której nauka alfabetu staje się przyjemnością. Dla dzieci od 3. roku życia.
Zabawny wierszowany tekst i pomysłowe ilustracje wprowadzają dzieci w zadziwiający świat liter, w którym A jest tęgim atletą, L – nieustraszonym lotnikiem, a T – zapamiętałym tenisistą. Od A do Z to odświeżony edytorsko i wydany w formie tekturowej książeczki reprint znakomitej pozycji sprzed półwiecza, która wciąż błyszczy dowcipem i graficzną inwencją.
Janusz Minkiewicz (1914–1981) – pisarz, poeta, satyryk. Autor pierwszych polskich limeryków, twórca głośnych szopek politycznych. Legenda życia towarzyskiego powojennej Warszawy.
Bohdan Wróblewski (ur. w 1931) – grafik i ilustrator, absolwent warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych, uczeń Jana Marcina Szancera. Jest autorem ilustracji do wielu książek dla dzieci i dorosłych.

Ilustracje: Bohdan Wróblewski
ISBN: 978-83-64347-51-1
Format: 180 x 190 mm
Książka kartonowa
Objętość: 24 strony
Termin wydania: 18 maja 2016

Gdzie można kupić: księgarnia internetowa wydawnictwodwiesiostry.pl
Oceny użytkowników produktu 

Janusz Minkiewicz, Od A do Z

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-25 08:02

Z nią alfabet jest prostszy

Bardzo fajna książka. W znakomity sposób przedstawia każdą literkę. Tekst w formie wierszyków jest wesoły i łatwy do zrozumienia. Dziecko czytając książkę ma uśmiech na twarzy i dobrze się bawi. Książeczka jest dostępna w grubych kartkach. Więc szybko się nie niszczy. Kolorowe ilustracje zachęcają do wspólnego czytania.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Hanna Górna
Hanna Górna

2017-01-31 20:05

super

Podobnie jak wiele innych książek wydawnictwa Dwie Siostry książka Janusza Minkiewicza jest świetnie wydana: twarde kartonowe kartki, kolorowe przyciągające uwagę ilustracje, nietuzinkowy format. "Od A do Z" pomaga maluchowi poznać litery i sprawia, że nauka jest świetną zabawą. Książeczka pełna dowcipu i humoru, sprawia, że trzylatek w mig chwita i rozróżnia poszczególne literki. Nie jest to książka na raz, ale taka, do której z chęcią zagląda się razem z dzieckiem wielokrotnie. Całkiem szczerze polecam rodzicom przedszkolaków.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?