Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

"JAŚ I MAŁGOSIA" w Teatrze im. H. Ch. Andersena

| aktualizacja: 30.05.2012 | 0

3.06.2012r., godz.12.00 (scena dolna) Teatr. H.Ch. Andersena zaprasza dzieci od lat 6 na spektakl.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
Teatr im. H. Ch. Andersena w Lublinie
reż. Zbigniew Lisowski

Opowieść o dwójce dzieci, które zgubiły się w lesie, to historia, którą raczą nas rodzice i dziadkowie od maleńkości. To jednocześnie jedna z najbardziej okrutnych opowieści dla dzieci. Przynajmniej w oryginalnej wersji Braci Grimm. Ojciec porzucający dzieci w lesie , bo nie może ich wyżywić. Starucha trzymająca chłopca w klatce i tucząca go niczym prosię, z zamiarem zjedzenia. W końcu rozkoszne dzieci wpychające starszą panią do rozpalonego pieca.

W spektaklu przygotowanym przez zespół Teatru Andersena, może nie jest tak okrutnie, a starucha to atrakcyjna pani w szpilkach, jednak przesłanie zostaje to samo. Czy dziecięca ( i nie tylko) pazerność i łakomstwo ma swoje granice? I czym najłatwiej skusić dziecko? Bo już chyba nie pierniczkiem? Do domku "Cioci Jadzi", tak określa siebie Baba Jaga, zostają zaproszeni nie tylko tytułowi bohaterowie, ale również cała widownia. I o ile wejść jest całkiem prosto, wystarczy rozwinąć i połknąć cukierek, o tyle z wyjściem ze słodkiego raju jest już problem...

Kupując dodatkowo bilet za pięć złotych mają Państwo możliwość spotkania bohaterów spektaklu osobiście. Bilety do kupienia w kasie Teatru im. H. Ch. Andersena w cenie 20 zł (indywidualny) i 15zł (grupowy).
Kasa biletowa czynna od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 16.00 oraz na 2 godziny przed spektaklem.
Tel. 81-532 32 25

Teatr. H.Ch. Andersena
Ul. Dominikańska 1 (na Starym Mieście)
Lublin
www.teatrandersena.pl

UWAGA! DOJŚCIE DO TEATRU ANDERSENA SCHODAMI OD STRONY PODWALA. ZA UTRUDNIENIA PRZEPRASZAMY
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?