Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Jedzenie na dobry humor: tak zacznij dzień!

| aktualizacja: 20.12.2016 | 0

Przygnębiona? Mogłoby dziś być lepiej? Może coś przekąsisz? Oto 9 pysznych produktów, które poprawiają nastrój!

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)

Nie zachęcamy do zajadania smutków i stresu, ale wiemy, że odpowiednie jedzenie może poprawić humor. Oto 9 produktów, które - jak donosi nauka - wprawiają nas w dobry nastrój. Warto może zacząć od nich dzień? A może  przekąsić coś z tej listy po ciężkim dniu ze zbuntowanym dwulatkiem lub rozgniewanym szefem (im też możesz coś podsunąć do schrupania!). Uwaga! Jest tu nawet czekolada i makaron!

Pamiętajmy, że od tego, jak wygląda nasza dieta zależy nie tylko stan naszego zdrowia czy waga, ale także samopoczucie. Podstawą dobrego zdrowia i nastroju (!) jest odpowiednio zbilansowana dieta i zjadanie regularnych posiłków. Zauważyłaś już, że głodne dziecko, to niezadowolone dziecko? Z dorosłymi jest podobnie! Warto zacząć dzień od dobrego śniadania, a zakończyć go pyszną i zdrową kolacją na dobry sen.

Jeśli mamy zły humor, wszyscy wokół nas odczuwają to i sami czują się kiepsko. Od dzisiaj więc planujemy rodzinne posiłki tak, by zawierały któryś z tych produktów. Dzięki temu będziemy ciągle w dobrym nastroju! Prawda, że wspaniale? I apetycznie!

Zobacz też:

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?