Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Wydawnictwo Dwie Siostry


kategoria:

Dla maluchów (0-3)


Autor: Anna Trochimczyk
Ocena:
1 ocena

Cena: 32 zł
Opis produktu

Rotraut Susanne Berner, Jesień na ulicy Czereśniowej

"Jesień na ulicy Czereśniowej" Rotraut Susanne Berner to książka dla dzieci w wieku przedszkolnym. Każda strona tej książki to barwna, pełna szczegółów i postaci ilustracja przedstawiająca fragment miasta. Na kolejnych rozkładówkach odnajdujemy tych samych bohaterów w różnych miejscach i momentach dnia. Historię każdego z nich można opowiedzieć na wiele różnych sposobów. Wyszukiwanie kolejnych postaci i tworzenie własnych opowieści o ich przygodach to wciągająca zabawa na długie godziny.
"Jesień na ulicy Czereśniowej" to kolejny tom serii o ulicy Czereśniowej. Tym razem liście spadają z drzew i szeleszczą pod stopami, dzikie gęsi odlatują na południe, a na ulicy Czereśniowej jest wesoło jak zawsze. Na rynku trwa jesienny festyn, a dzieci świętują otwarcie nowego przedszkola i urządzają wielką paradę lampionów. Sprawdź, co tym razem przydarzyło się mieszkańcom najsympatyczniejszej ulicy świata! Każda strona tej książki to barwna, pełna szczegółów i postaci ilustracja przedstawiająca fragment miasta.
Ciepłe ilustracje Rotraut Susanne Berner, jej sympatyczni bohaterowie, humor i pogodny klimat ulicy Czereśniowej oczarowały już tysiące małych czytelników na całym świecie. „Jesień na ulicy Czereśniowej” razem z „Zimą...”, „Wiosną...” i „Latem...” tworzą serię, która jak dotąd ukazała się w 15 krajach w łącznym nakładzie niemal 1 000 000 egzemplarzy.

Tytuł: Jesień na ulicy Czereśniowej
Autor:  Rotraut Susanne Berner
ISBN 978-83-653-4118-1
Format: 26 x 34 cm
Oprawa: twarda, książka kartonowa
Liczba stron: 14

Gdzie można kupić: księgarnia internetowa Dwie Siostry

 
Oceny użytkowników produktu 

Rotraut Susanne Berner, Jesień na ulicy Czereśniowej

 (1)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
anna trochimczyk
anna trochimczyk

2017-09-28 09:52

Fajna, barwna, mądra

Jesienią spadają liście, jesienią pada deszcz, jesienią ubieramy się cieplej....
Ta książka nauczy Wasze dziecko wielu rzeczy. Jest prosta, nie ma słów ale jednocześnie zawiera wiele treści. Córka bardzo lubiła ją przeglądać i dopowiadać sobie różne historie. Synek trochę mniej się w nią angażował ale swoje ukochane koty znalazł. Warto mieć całą serię tych książeczek (w sumie jest 5)

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?