Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Wydawnictwo Debit


kategoria:

Dla uczniów (7-11)


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
0 ocen

Cena: 28 zł
Opis produktu

Joanna Krzyżanek, Ignaś Ziółko gotuje. Przygoda w młynie

Książka "Ignaś Ziółko gotuje. Przygoda w młynie" jest zaproszeniem w smaczną podróż do krainy smaków, zapachów, dźwięków i kolorów. Główny bohater książki Ignaś i jego pies Kminek przenoszą się do młyna. Spotykają tam młynarzową Balbinę, młynarza Teofila i psotne myszy. Przyjaciele dowiadują się, z czego robi się mąki i która z nich jest najlepsza do pierogów. Po południu wspólnie przygotowują przepyszne potrawy, nie zapominając wszakże o uczulonych na gluten. 
Seria "Ignaś Ziółko gotuje" to książki dla małych kuchareczek i kuchcików. Książki z tej serii będą pomocne w układaniu jadłospisów dla niejadków i łakomczuchów, dostarczą wiedzy na temat zdrowego odżywiania.
Każda książka składa się z opowiastki o przygodzie Ignasia i Kminka, kulinarnych porad, kuchennych ciekawostek, informacji o składnikach potraw, kilkudziesięciu instrukcji wykonania słonych, słodkich, kwaśnych lub gorzkich smakołyków oraz propozycji wykonania czegoś smacznego dla dzieci uczulonych na niektóre produkty. 
Książka polecana dzieciom w wieku 6-9 lat.

Joanna Krzyżanek - autorka bajek, opowieści i wierszy dla dzieci, w tym serii o Kurze Adeli, o Kocie Papli, wydanych przez Wydawnictwo Debit. Jest miłośniczką liter i gałgankowych lalek. Prowadzi warsztaty literackie, teatralne, plastyczne oraz kulinarne. Podczas zajęć opowiada o książkach i zawartych w nich historiach, maluje słonia w kratkę i piecze mufinki. Jest właścicielką komody z kolorowymi gałgankami, czterech cytrynowych drzewek i głowy pełnej tajemniczych pomysłów. Jeździ na rowerze, obserwuje wszystko, co skacze, pełza, biega i podskakuje. Lubi jeść rogaliki z różaną konfiturą, siedzieć w kawiarence, puszczać bańki mydlane, zbierać kamyki i podróżować pociągiem. Nie lubi komarów, stłuczonego szkła i drzwi z nowoczesnymi klamkami. Marzy o lusterku z metalową nóżką i ogrodzie z kamiennymi krukami. Ma czarne włosy przypominające druciki i niebieskie oczy, a we włosy wpina pomarańczową spinkę.

Tytuł: Ignaś Ziółko gotuje. Przygoda w młynie
Autor: Joanna Krzyżanek 
Ilustrator: Zenon Wiewiurka
Seria: "Ignaś Ziółko gotuje"
Liczba stron: 104
Format: 190x240 
Oprawa: twarda lakierowana 
Data wydania: marzec 2017

Gdzie można kupić: strona wydawnictwa Debit
Oceny użytkowników produktu 

Joanna Krzyżanek, Ignaś Ziółko gotuje. Przygoda w młynie

 (0)

Jeszcze nikt nie dodał oceny o tym produkcie.

Zaloguj się i dodaj opinię
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?