Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Cederroth


kategoria:

Higiena jamy ustnej


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
3 oceny

Cena: 8 zł
Opis produktu

Jordan, Szczoteczki do mycia zębów Step 2

Szczoteczki do mycia zębów Step 2 Jordan (cel: myję ząbki wystarczająco długo) polecana jest dzieciom w wieku 3-5 lat. Szczoteczka została zaprojektowana specjalnie do czyszczenia zębów mlecznych, a jej okrągła główka i miękkie włókna zapewniają łatwe poruszanie szczoteczką wkoło zębów. Szczoteczki dostępne  są w kilku wersjach, m.in. z klepsydrą (która pozwala odmierzyć odpowiedni, wystarczająco długi czas poświęcony na umycie ząbków), ozdobnym uchwytem z przyssawką (do przymocowania na lustrze) lub osłonką zabezpieczającą szczoteczkę w czasie wyjazdów i podróży. 

Gdzie można kupić: sklep internetowy smyk.com
Oceny użytkowników produktu 

Jordan, Szczoteczki do mycia zębów Step 2

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Karolina Borycka
Karolina Borycka

2017-09-03 22:19

Super produkt

Szczoteczka świetnie radzi sobie z małymi ząbkami. Polecam ją, gdyż nam szczoteczka bardzo przypadła do gustu. Jest bardzo dobrze wyprofilowana do małych rączek. Różne wzory i kolory więc każdy znajdzie coś dla siebie. Włosie nie podraznia dziąseł. Cena bardzo przystępna. Polecamy produkt. My go polubiliśmy.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
anna trochimczyk
anna trochimczyk

2017-09-02 20:25

zaprojektowana dla małych ząbków

Szczoteczka graficznie bardzo ładna - córka sama w sklepie wybrała. Główka mała więc idealna dla dziecka. Miękkie włosie, na tyle gęste że łatwo umyć ząbki. Uchwyt bardzo wygodny w trzymaniu. Cena nie odbiega od innych szczoteczek choć mogłaby być trochę tańsza.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-04-26 12:55

super

Szczoteczki świetne, rewelacyjnie wyprofilowane co jest pozytywne dla dziecka gdyz nie sprawia mu problemu z utrzymaniem jej w dłoni. Różne wzory i kolory, także każdy maluch znajdzie coś dla siebie. Włosie miękkie dostosowane do młodych zębów.
Cena jest standardowa jak na szczoteczki.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?